Gwiazdy

Dorota Wellman apeluje do kobiet. "Nawet się nie zastanawiajcie, nawet się nie oglądajcie, co piep*** inni"

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Dorota Wellman zdradza, jakie kobiety są inspirują
Dorota Wellman zdradza, jakie kobiety są inspirują
wideo 2/6

Dorota Wellman w swojej pracy spotyka się z wieloma kobietami, które mogą być inspiracją dla innych. Pokazuje je także w programie TVN Style. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl, Karoliną Kalatzi, dziennikarka zdradziła, jakie cechy u płci pięknej inspirują ją na co dzień.

Dorota Wellman o kobietach, które ceni

Dorota Wellman nie ukrywa, że jej największą inspiracją od zawsze była mama. Dzięki niej jest dziś w tym miejscu, w którym jest. Nigdy nie bała się spełniać marzeń, bo wiedziała, że ma w niej oparcie.

W rozmowie z Karoliną Kalatzi dziennikarka powiedziała, jakie kobiety (poza mamą) inspirują ją w życiu codziennym.

- Mądre. Szukam mądrych kobiet, kręcą mnie takie kobiety niezwykle. Nie ma dla mnie znaczenia czy są młodsze czy starsze ode mnie, z większym czy mniejszym doświadczeniem - jak widzę kogoś, kto swoimi umiejętnościami i rozumiem robi wielkie rzeczy, to myślę sobie, że kobiety potrafią zrobić naprawdę wszystko. Czasami o tym zapominają i uważają, że to jest niemożliwe, więc trzeba im dodawać skrzydeł, żeby próbowały, żeby się rozwijały i żeby wysoko latały, bo potrafią - powiedziała.

TVN Style wspiera wszystkie kobiety

8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet i to właśnie z tej okazji TVN Style zorganizowało wyjątkową inicjatywę. Akcja ma za zadanie zwiększać świadomość na temat sytuacji kobiet w Polsce. Partnerem akcji, z której cały dochód zostanie przekazany na Centrum Praw Kobiet, została marka YES.

TVN Style wspiera wszystkie kobiety, wszystkie traktuje równo i wie, że siła jest kobietą.

Dorota Wellman poza byciem współprowadzącą Dzień Dobry TVN jest też ważną częścią TVN Style. W swoim programie "Inspirujące kobiety" pokazuje zwykłe kobiety, które robią niezwykłe rzeczy To program, który pokochały zarówno panie jak i mężczyźni.

Czego w tym ważnym dniu życzy płci pięknej?

- Alleluja i do przodu! Nawet się nie zastanawiać, nawet się nie oglądać, co piep*** inni, bo często to oni podcinają nam skrzydła mówiąc "nie warto, nie ryzykuj, po co to robisz, przecież to tylko kłopot" - nie słuchajcie takich głupich głosów. Idźcie po swoje do przodu, bo na pewno na tym wygracie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości