Gwiazdy

Dorota Gardias zachorowała na nowotwór piersi. "Życie przeleciało mi przed oczami "

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Party

Dorota Gardias postanowiła otworzyć się na bardzo trudny temat w swoim życiu. Niedawno u gwiazdy zdiagnozowano nowotwór piersi. W rozmowie z jednym z portali zdradziła szczegóły leczenia.

Dorota Gardias ma raka piersi

Prezenterka telewizyjna ma ostatnio trudny czas, jeśli chodzi o zdrowie. W ubiegłym roku wyjątkowo ciężko przeszła zakażenie koronawirusem. Trafiła wówczas do szpitala, gdzie podawano jej tlen. Ostatnio Dorota Gardias po raz kolejny otworzyła się na temat swojego stanu zdrowia. W rozmowie z "Party" zdradziła, że wykryto u niej nowotwór piersi. O chorobie gwiazda dowiedziała się podczas rutynowej kontroli u lekarza. - Gdy usłyszałam, że to nowotwór i jak najszybciej trzeba zrobić operację, życie przeleciało mi przed oczami. Na szczęście bardzo dobre. Operację będę miała na koniec września. Po wynikach histopatologii będzie wiadomo, jak dalej ma przebiegać leczenie – mówiła w "Party" Dorota Gardias.

Dorota Gardias - kariera

Dorota Gardias przekazuje informacje o pogodzie na antenie TVN24 i TVN. Ma też na swoim koncie prowadzenie wielu programów, takich jak "Projekt plaża" i "Projekt plaża nocą", "alleZIMA!" czy "Meteo Maniak".

Dała się poznać również jako niezwykle zdolna tancerka - w 2009 r. razem z Andrejem Mosejcukiem wygrała dziewiątą edycję programu TVN "Taniec z gwiazdami". Lubi przygody, podróże i nie unika wyzwań, co udowodniła, kiedy wraz z przyjaciółką Katarzyną Domeracką była uczestniczką drugiej edycji programu "Azja Express". Prezenterka zyskała sympatię widzów, dzięki czemu w 2010 r. zdobyła nagrodę Telekamery.

Trzymamy kciuki za powodzenie leczenia i przesyłamy moc uścisków.

Zobacz też:

Polski dziennikarz pomógł uciec afgańskiej rodzinie. "Nigdy nie przypuszczałam, że wszystko będę musiała porzucić" Magda Gessler o modzie na wypełnianie ust: "Kobiety poleciały po duszę i ciało 14-latki, chore" Edyta Pazura przeżyła trudną podróż pociągiem. "Karta Dużej Rodziny to twór, na który są odpowiednie przepisy"

Dorota Gardias odkrywa skarby Muzeum Bursztynu
Dorota Gardias odkrywa skarby Muzeum BursztynuŹródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Party

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości