Dominika Gwit o bliskiej relacji z mamą. "Życzę tego każdemu"

Aktualizacja:

Dominika Gwit to jedna z najbardziej wyrazistych aktorek w polskich show-biznesie. Na swoim koncie ma wiele ról serialowych, filmowych oraz teatralnych. Mieszka w Warszawie, ale pochodzi znad morza, gdzie nadal ma swoją najlepszą przyjaciółkę – mamę. Panie opowiedziały nam nieco więcej o swojej relacji.

Dominika Gwit i mama – najlepsze przyjaciółki

Dominika Gwit wraz z mamą tworzą piękną relację. Mimo różnicy pokoleń są dla siebie najlepszymi przyjaciółkami. Wspierają się, rozmawiają, doradzają i pokonują wspólnie wszelkie przeciwności losu.

Ta przyjaźń między matką a córką jest czymś wyjątkowym. Czymś, czego nie można powtórzyć z nikim innym. Ja mam grupę swoich wspaniałych przyjaciółek. Z mamą to jest zupełnie coś innego. Rozumiemy się jako kobiety. To jest super i każdemu tego życzę. Człowiek uczy się życia od matki

– powiedziała Dominika.
Mama aktorki przyznała, że dobra ich relacja to także zasługa wcześniejszych pokoleń. Babcia Dominiki od zawsze powtarzała, że matka jest najlepszą przyjaciółką każdej kobiety. Pani Hanna wzięła sobie do serca jej słowa.
Dominika zaraz po maturze zdecydowała się opuścić rodzinny dom i wyjechać na studia. Jak jej mama poradziła sobie z rozłąką?
- Nie było mi ciężko, bo wiedziałam, że ona jest, tylko wyjechała się uczyć. W domu była mowa, że pierwsza jest nauka, a potem są przyjemności - wytłumaczyła mama.
Pani Hanna przyznała, że cieszy się z każdej wizyty Dominiki w domu. Gdy tylko córka dzwoni poinformować, że nadjeżdża w rodzinne strony, radości nie ma końca.

Dominika Gwit zaprosiła nas do rodzinnego domu

Mama Dominiki Gwit jest bardzo dumna z jej sukcesów. Nadal nie może jednak uwierzyć w to, że córka występuje zarówno przed kamerą, jak i w teatrze.
- To nie jest takie proste, bo ja patrzę na swoje dziecko. Ciężko mi się przestawić. Sceny bez niej łatwiej mi odbierać niż sceny z nią – powiedziała.
Aktorka dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania w kwestii samoakceptacji i walki z kompleksami. W zbudowaniu pewności siebie pomogła jej bliska relacja z mamą. Pani Hanna od małego wspierała ukochaną córkę.
- Przez tolerancje, akceptacje i dawanie poczucie bezpieczeństwa starałam się być bliska dla córki, wzbudzać zaufanie i być lojalną stosownie do wieku, tematów, tego co mam do powiedzenia, co chce ode mnie usłyszeć. Nie lekceważyłam jej problemów, smutków, cieszyłam się i płakałam razem z nią, wspierałam i tak ta więź się umocniła przez lata - podsumowała.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Reporter: Aleksandra Rogowska-Lichnerowicz

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości