Gwiazdy

Dominika Gwit otworzyła się emocjonalnie w wyjątkowym dla niej dniu. "Mimo że czasem pod górkę"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Dominika Gwit co rusza zaraża fanów optymizmem i dobrą energią. Dystans aktorki do siebie i pozytywne uosobienie sprawiają, że trudno jej nie lubić. Zresztą, ona sama także kocha siebie i swoje życie. W urodzinowym wpisie zdradziła, za co jest najbardziej wdzięczna.

Dominika Gwit i jej kariera w mediach

Dominika Gwit zyskała największą rozpoznawalność, gdy wcieliła się w postać Kai w filmie Katarzyny Rosłaniec, "Galerianki". Widzowie pamiętają ją także z licznych ról w serialach telewizyjnych takich jak "Przepis na życie" czy "Singielka". Aktorka jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie, dziennikarstwa na Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie oraz filmoznawstwa w Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

W 2016 roku gwiazda wydała książkę "Moja droga do nowego życia", w której opisała, jak udało jej się schudnąć 50 kilogramów. Dominika często wrzuca na Instagram zdjęcia, na których prezentuje swoje ciało w całej okazałości, podkreślając przy tym, że akceptuje siebie bez względu na to, jaki nosi rozmiar ubrań. Niestety, aktorka oskarżana jest o "promowanie otyłości". Przestała jednak przejmować się takimi opiniami i dzisiaj cieszy się życiem, bez względu na wygląd i opinie innych.

Dominika Gwit świętuje urodziny

Aktorka rzadko kiedy przestaje się uśmiechać. Radość z życia wydaje się przychodzić jej naturalnie. 4 lata temu gwiazda wyszła za mąż za montażystę telewizyjnego, Wojciecha Dunaszewskiego. Od tamtej pory między zakochanymi nie brakuje płomiennych uczuć. To właśnie jedna z tych rzeczy, z które Dominika jest wdzięczna w dniu swoich 34. urodzin, które obchodzi 22 czerwca.

- Happy Birthday To Me. 34! Czuję wdzięczność. Za Szczęście i Miłość. Mimo, że czasem pod górkę, to z takim wsparciem jakie daje mi Mąż, Rodzina i Przyjaciele, mogę pokonywać największe szczyty. Tak, jestem szczęśliwa! Obym była zawsze! Życzę Wam pięknego dnia! - czytamy we wpisie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości