"Diabelnie boskie" już wkrótce w TTV. Kto wystąpi w nowym reality show?

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
materiały prasowe
Diabelnie Boskie

Już wkrótce widzowie stacji TTV będą mogli zobaczyć nowy program o pięknych i przedsiębiorczych kobietach. Pojawią się w nim znane z "Królowych życia": Iza Macudzińska, Kasia Laluna Lirsz i Julia von Stein, a także nowe bohaterki Karina oraz Alex. Wiemy, kiedy zostanie wyemitowany pierwszy odciek.

"Diabelnie boskie" - o czym jest program?

"Diabelnie boskie" to program o kobietach, które idą po swoje i twardo stąpają po ziemi. Mają głowę na karku, potrafią podejmować trudne biznesowe decyzje, ale uwielbiają też błyszczeć i przyciągać uwagę. Niektóre znane są z innych formatów emitowanych w stacji TTV. Jednak na widzów czeka też niespodzianka, bo poznają zupełnie nowe osobowości.

99 gra o wszystko

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/4

W nowym reality show na ekranie zobaczymy: Izę Macudzińską-Borowiak, Katarzynę "Lalunę" Lirsz oraz Julię von Stein. Do tego grona dołączą: Alex - do niedawna mieszkająca w Londynie singielka i Karina, która na co dzień żyje w Hiszpanii. 

Kim są nowe bohaterki?

W programie "Diabelnie boskie" zobaczymy Karinę, która wraz z mężem - biznesmenem pochodzącym z Libanu - jest od 11 lat, ślub wzięli 6 lat temu. Jej partner ma dwóch synów - jeden z nich mieszka w Bejrucie, a drugi w Barcelonie. Z pierwszego małżeństwa ze szwedzkim milionerem, Karina ma 26-letniego syna Roberta. W trakcie tego związku kobieta wystąpiła w szwedzkich "Żonach Hollywood". Na jej drugim ślubie było 5 tysięcy gości.

Do obsady show dołączy także Alex, która dzieli swoje życie pomiędzy Warszawę i Londyn. W tej chwili jest singielką i pracuje jako influencerka. Udziela także korepetycji z języka angielskiego.

Seria zadebiutuje na antenie stacji już 3 marca. Emisja co tydzień o 22:05.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości