Deynn pokazała zdjęcia z młodości. Nie przypomina dzisiejszej siebie. "Operacje plastyczne póki co są legalne"

Marita Sürma znana jest w sieci pod pseudonimem Deynn. 29-latka uchodzi za jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek fitness w Polsce. Ostatnio zaskoczyła fanów zdjęciami z przeszłości. Wielu z nich nie mogło się nadziwić, jak gwiazda zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat.

Deynn przeszła metamorfozę

Marita Sürma nie wstydzi się pokazać w sieci zdjęć z czasów, kiedy nie była jeszcze znana. Nie każdy jednak docenia tę odwagę. Na hejterskie wpisy nie trzeba było długo czekać.
- Oczywiście posypały się komentarze, że postawiła na ingerencje plastyczne. To, że kiedyś wyglądaliśmy inaczej, nie znaczy, że się nie zmieniamy - powiedziała nasza reporterka Sandra Hajduk.
- A nawet jeśli przeszła, to operacje plastyczne, póki co, są legalne, więc nie przesadzajmy - dodała Agnieszka Woźniak-Starak.

Deynn - kim jest?

Deynn, a tak naprawdę Marita Sürma Majewska, jest blogerką i influencerką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 1,6 mln osób. Razem z mężem napisali książkę "Trening życia". Para prowadzi także bardzo popularny kanał na Youtube "my MAJEWSCY".

Deynn i Majewski - historia związku

Marita Sürma i Daniel Majewski od kilku lat tworzą jedną z najpopularniejszych par w sieci. W 2018 r. zakochani postanowili przypieczętować swój związek i wzięli ślub. Przypomnijmy, że dwa lata wcześniej zaręczyli się po zaledwie 3 miesiącach znajomości. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami we Wrocławiu.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz też:
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości