Dawid Podsiadło przekłada koncerty na 2021 rok. W prezencie dla fanów publikuje klip, w którym łamie mu się głos

Dawid Podsiadło
mat. prasowe
Artysta ogłasza nowe daty swoich trzech, zaplanowanych na czerwiec tego roku koncertów stadionowych. Wierni fani nie mogą jednak narzekać. Do sieci trafiło koncertowe nagranie "Nieznajomego", które na pewno was wzruszy.

Nowe daty stadionowych koncertów Dawida Podsiadło

W związku z pandemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, koncerty Dawida Podsiadło zostają przeniesione na przyszły rok. Nowe terminy to

 • Chorzów, Stadion Śląski zostaje przełożony na 12 czerwca 2021,
  • Gdańsk, Stadion Energa zostaje przełożony na 5 czerwca 2021,
   • Koncert we Wrocławiu, zaplanowany na 20.06 2020 na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 19 czerwca 2021.

    Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane - bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Dostępne w sprzedaży będą jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie - największy koncert w karierze Dawida Podsiadło.

    Oczywiście żałuję że nie spotkamy się z publicznością w tym roku, ale cieszę się że sytuacja związana z epidemią w kraju i na świecie stabilizuje się na tyle że możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość i czekać na przyszłoroczne koncerty

    - mówi Podsiadło.

    Koncertowa wersja utworu "Nieznajomy" z okazji rocznicy wydania debiutanckiej płyty

    Jednocześnie, z okazji siódmej rocznicy premiery debiutanckiego albumu Dawida Podsiadło, “Comfort and Happiness”, artysta zamieścił w sieci wideo z wykonaniem utworu “Nieznajomy”, zarejestrowanym podczas koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku dla ponad 60 tys publiczności.

    Wideo zobaczyć możecie poniżej:

    YouTube.com/Dawid Podsiadło

    Zobacz także:

    Autor: Paweł Jaskulski

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości