Gwiazdy

Daniel Radcliffe, znany z roli Harry'ego Pottera zagra główną rolę w filmie "Weird: The Al Yankovic Story"

Gwiazdy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
Spider's Web
Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe, który grał m.in. znanego wszystkim Harry'ego Pottera, wcieli się teraz w tytułowego bohatera filmu "Weird: The Al Yankovic Story". W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun. Kto jeszcze zagra?

"Weird: The Al Yankovic Story" - obsada

Daniel Radcliffe, który zdobył sławę rolą Harry'ego Pottera, zagra teraz tytułowego bohatera - amerykańskiego muzyka, satyryka, a także parodystę i producenta filmowego. Ekranizacja z pewnością nie będzie typową biografią. Już z opublikowanego w sieci zwiastunu widać, że całość będzie przerysowana, a dzięki temu, prawdopodobnie niezwykle śmieszna. 

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

W filmie zagrają również między innymi Evan Rachel Wood jako Madonna, Julianne Nicholson jako Mary Yankovic, Quinta Brunson jako Oprah Winfrey, Rainn Wilson wcieli się w rolę Dr. Demento, a Toby Huss wystąpi jako Nick Yankovic. 

"Weird: The Al Yankovic Story" - o czym jest film?

Już na podstawie opublikowanego zwiastunu możemy spodziewać się niebanalnej historii o życiu satyryka znanego pod pseudonimem Weird Al Yankovic, czyli Alfreda Mathhew Yankovica. Film prawdopodobnie zostanie utrzymany w komediowej konwencji, która idealnie pasuje do tytułowego głównego bohatera. Nie będzie to biografia, jakie widzieliśmy do tej pory w filmach, jak "Bohemian Rhapsody" czy "Elvis". Zobaczymy szalony świat niesamowitego artysty, który karierę rozpoczynał od gry na akordeonie, wdał się w romans z samą Madonną i miał problemy z używkami. 

Możemy spodziewać się filmu równie przesadzonego, jak same życie Yankovica, który lubił wyolbrzymiać fakty i zestawiać ze sobą kontrastujące aspekty, nadając im zupełnie nowy kontekst.

"Weird: The Al Yankovic Story" - zwiastun

W sieci pojawił się już pierwszy zwiastun filmu, w którym zagra Daniel Radcliffe.

"Weird: The Al Yankovic Story" - kiedy premiera?

Światowa premiera filmu "Weird: The Al Yankovic Story" zaplanowana została na 4 listopada 2022 roku. 

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: Spider's Web

Źródło zdjęcia głównego: Mike Marsland/WireImage/Getty Images

Pozostałe wiadomości