Koronawirus w showbiznesie. Co brytyjskie gwiazdy robią na kwarantannie?

Domowa izolacja dopadła każdego z nas. O tym, co słychać u polskich celebrytów dowiadujemy się na bieżąco z mediów społecznościowych. Jak czas pandemii wygląda u naszych zagranicznych idoli? Anna Senkara prosto z Londynu opowiedziała nam, co na kwarantannie robią brytyjskie gwiazdy.

Gwiazdy z Notting Hill

Notting Hill to dzielnica uwielbiana przez brytyjskie gwiazdy i to właśnie tu większość znanych osobistości ma swoje posiadłości. Jedną z nich jest Robbie Williams. W tej chwili wokalista izoluje się jednak w swoim drugim domu w Beverly Hills, gdzie codziennie organizuje koronawirusowe karaoke.

Robbie Williams pokazuje się także na Instagramie, on tam rymuje, śpiewa, zachęca fanów do udziału. Można tam komentować, zaśpiewać razem z artystą, więc bardzo fajna impreza

– powiedziała Anna Senkara.

Żona piosenkarza, Ayda Field, pokazuje nieco bardziej rodzinny wymiar kwarantanny. W mediach społecznościowych ujawnia prywatne nagrania, między innymi męża trzymającego objęciach najmłodszego synka.

Richard Branson w tarapatach

Richard Branson, brytyjski miliarder, który do niedawna był posiadaczem luksusowej willi z podziemnym basenem w Notting Hill, obecnie przebywa na brytyjskich Wyspach Dziewiczych.

Branson jest właścicielem znanej linii lotniczej. Linia ta zagrożona jest totalnym upadkiem, tak, jak cała branża. Miliarder postanowił ratować firmę rządową pożyczką i w zastaw zobowiązał się dać swoją prywatną wyspę, Necker Island

– opowiadała reporterka Dzień Dobry TVN w Londynie.

Wyspa ta warta jest 2,5 miliarda złotych i ma bardzo burzliwą przeszłość. W 2011 roku wybuchł tam pożar. Wśród gości była wtedy Kate Winslet, która podobno osobiście pomagała uciekać 90-letniej matce miliardera.

Gordon Ramsay i jego smakowite życie

Jak wygląda kwarantanna Gordona Ramsay'a? Znany kucharz przebywa w swoim domu w Kornwalii i robi to, co potrafi najlepiej, czyli gotuje.

On tam robi 10-minutowe wyzwania. Ostatnio gotował burgera i obiecał, że jeśli nie zdąży, odda 10 tysięcy funtów na brytyjską służbę zdrowia. Czas przekroczył o całe 3 sekundy, oczywiście zrobił to specjalnie, ale NHS docenia takie gesty

– podkreśliła Anna Senkara.

Poruszająca przemowa Vivienne Westwood

Co w swoim ekscentrycznym domu porabia ikona brytyjskiej mody, Vivienne Westwood? Projektanta przyznaje, że czas izolacji nie jest dla niej wyjątkowy, bo na co dzień także pracuje w swoich czterech ścianach.

Ostatnio zamieściła w sieci wideo, które zrobiło duże wrażenie na Brytyjczykach. Zdaniem projektantki, koronawirus to ostrzeżenie od matki natury. To jest dobry czas dla planety i gospodarki.

Kwarantanna u Beckhamów

Rodzina Beckhamów wolny czas spędza w swojej ogromnej wiejskiej posiadłości. Niestety, jak donosi brytyjska prasa, wspólne chwile nie działają dobrze na związek Victorii i Davida. Para do tej pory żyła bardzo szybko i nie miała dla siebie zbyt wiele czasu. Domowa izolacja i przebywanie ze sobą 24 godziny na dobę powoli staje się podobno dla małżeństwa męczące.

Brytyjska ostoja spokoju

Królowa Elżbieta II oraz jej mąż uznani zostali za ostoję spokoju. Najważniejsza para Wysp Brytyjskich zachowuje opanowanie i powagę.

Niedawno królowa świętowała 94. urodziny. Z tej okazji opublikowano niesamowite wideo pokazujące jej dzieciństwo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości