Gwiazdy

Celine Dion odwołuje koncerty. Co się dzieje z wokalistką?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
wp.pl
Dzień Dobry TVNCeline Dion odwołuje koncerty

Celine Dion to jedna z najpopularniejszych i najbardziej charakterystycznych wokalistek. Pochodząca z Kanady artystka poinformowała fanów, że zmuszona jest odwołać trasę koncertową po USA. Dlaczego?

Celine Dion odwołuje koncerty

To nie pierwszy raz, kiedy Celine Dion odwołuje trasę koncertową. W 2020 roku z powodu pandemii i wprowadzonych obostrzeń nie mogła pojawić się na scenie. Artystka do występów miała wrócić w listopadzie zeszłego roku. Koncertem w Las Vegas miała rozpocząć trasę po USA. Niestety z powodu "silnych i uporczywych skurczy mięśni" zmuszona była zrezygnować z koncertowania. Powrót wokalistki na scenę zaplanowano na luty 2022 roku. Tym razem występy także nie dojdą do skutku.

Muzyka

Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej MuzykiDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazda poinformowała fanów, że z powodu kłopotów ze zdrowiem ponownie musi odwołać trasę koncertową po USA.

- Naprawdę miałam nadzieję, że do tej pory wydobrzeję, ale przypuszczam, że po prostu muszę być bardziej cierpliwa i przestrzegać reżimu, który zalecili moi lekarze. [...] Będę bardzo zadowolona, gdy wrócę do pełni zdrowia [...] i nie mogę się doczekać powrotu na scenę - napisała Celine Dion.

Celine Dion - kariera

Celine Dion pochodzi z Kanady. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła jako nastolatka w latach 80. minionego wieku. Mimo że ma na koncie niezliczoną ilość nagród i hitów, to największą popularność zdobyła dzięki piosence "My Heart Will Go On" nagranej do filmu "Titanic" Jamesa Camerona. Gwiazda ma 53 lata.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: wp.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości