Zwiastun "BrzydUli 2" już dostępny. Marek znów prowadzi podwójne życie?

Julia Kamińska

"BrzydUla 2" trafi na małe ekrany już 5 października. Informację oficjalne potwierdzono podczas prezentacji jesiennej ramówki stacji TVN. Równocześnie zaprezentowno oficjalny zwiastun. Czego dowiadujemy się na temat dalszych losów Uli i Marka?

Serial BrzydUla powraca

O kontynuacji serialu opowiadającego o perypetiach Uli Cieplak mówi się już od roku. Stacja TVN, która wyprodukowała popularną serię, zdecydowała się odpowiedzieć na potrzeby fanów i nie tylko emitować stare odcinki, ale także stworzyć zupełnie nową serię.
Najpierw nadzieję miłośnikom serialu zrobiła Julia Kamińska, donosząc, że pracuje nad scenariuszem wraz z Piotrem Jaskiem. Aktorka wspomniała o tym podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim.
Prace na planie miały rozpocząć się już w kwietniu, ale zostały przesunięte ze względu na pandemię koronawirusa. Dzięki zniesieniu niektórych obostrzeń aktorzy mogli jednak wrócić do pracy.

W czerwcu, 11 lat od zakończenia produkcji, ekipa„BrzydUli” wraca na plan, żeby pracować nad kolejnymi odcinkami ? Kto już nie może się doczekać efektów?

- poinformowali wówczas.

BrzydUla w 2020 roku - kiedy i gdzie oglądać

Oficjalny powrót "BrzydUli" zapowiedziano podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Widzowie mogli zobaczyć również zwiastun kontynuacji kultowej serii. Jeśli jeszcze nie mieliście takiej okazji, czas nadrobić straty.
"BrzydUla 2" zostanie wyemitowana już tej jesieni. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć 5 października. Seria wyemitowana zostanie w TVN i TVN7. Z zapowiedzi wynika, że życie Uli Cieplak nie potoczyło się tak sielankowo, jak mogłoby się wydawać. Zaś dla jej ukochanego, Marka, rodzina i dom okazują się być niewystarczające.
W oczekiwaniu na pierwszy odcinek drugiej serii, umilcie sobie czas, oglądając sezon pierwszy, który w całości dostępny jest w serwisie Player.

Julia Kamińska o roli Uli Cieplak

Podczas prezentacji ramówki, Julia Kamińska opowiedziała o powrocie na plan "BrzydUli". Przyznała, że to właśnie ta produkcja sprawiła, że jej kariera rozwinęła się, a dla niej samej to "najważniejsza rola życia". Zobacz całe wideo:
Zobacz także:
Autor: Anna Mierzejewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości