Gwiazdy

Britney Spears jest pokłócona z siostrą Jamie Lynn. Wiemy, co było powodem

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w świecie gwiazd?
Dzień Dobry TVNCo słychać w świecie gwiazd?

W ostatnim czasie bardzo dużo dzieje się wokół Britney Spears. Tym razem świat obiegła informacja, że ona i jej siostra są pokłócone. Wokalistka zarzuca Jamie Lynn Spears, że ta nie opiekowała się nią kiedy najbardziej tego potrzebowała.

Siostry Spears pokłócone

Jamie Lynn Spears, korzystając z zamieszania wokół Britney, napisała autobiografię. Zdradziła w niej treść smsa, którego otrzymała od siostry. Chciała w ten sposób udowodnić, że to wokalistka miała ją przepraszać za swoje zachowanie, a nie odwrotnie.

- Wiem, że to nie twoja wina i przepraszam, że byłam na ciebie obrażona. Choć jestem twoją starszą siostrą, potrzebuję cię bardziej niż ty mnie i zawsze tak będzie - miała napisać Britney do Jamie.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Autobiografia Jamie Lynn Spears

Autobiografia Jamie Lynn Spears napisała i wydała swoją autobiografię, kiedy jej siostra nie czuła się najlepiej. Miała problemy ze zdrowiem psychicznym i walczyła o uwolnienie się spod kurateli ich ojca.

- Pokazuje coś, co powinno, moim zdaniem, zostać między siostrami. Jakieś dramatyczne, desperackie ruchy ze strony Jamie Lynn, ale pamiętajmy, że jeżeli nie wiemy o co chodzi, to chodzi o pieniądze - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska w przeglądzie wydarzeń showbiznesowych.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości