Gwiazdy

Brad Pitt ma nową dziewczynę? O nowej miłości aktora donosi brytyjska prasa

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
fakt.pl/The Sun
Brad Pitt, Oscary
cover video/x-news

Brad Pitt - jeden z najpopularniejszych i najprzystojniejszych aktorów na świecie podobno ma nową dziewczynę. Według magazynu "The Sun" gwiazdor spotyka się 35-letnią piosenkarką Lykke Li. Wokalistka ma być jego sąsiadką.

Brad Pitt ma nową dziewczynę?

Brytyjski dziennik "The Sun" donosi, że 58-letni Brad Pitt związał się ze szwedzką piosenkarką Lykke Li. 35-letnia wokalistka i autorka takich przebojów, jak "Gunshot" czy "I fallow rivers" podobno jest sąsiadką aktora. Co ciekawe, jak informuje źródło gazety Pitt i Lykke Li związani są ze sobą od połowy zeszłego roku.

- Udało im się zniknąć z radaru, bo są sąsiadami - powiedział "The Sun" informator. Niedawno podobno ich jednak przyłapano na wspólnym obiedzie w modnej restauracji Mother Wolf w Los Angeles.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Brad Pitt - rozwód z Angeliną Jolie

Brad Pitt w 2005 roku związał się z aktorką Angeliną Jolie. Gwiazdorska para ma trójkę biologicznych dzieci 15-letnią Shiloh i 13-letnie bliźnięta - Vivienne i Knoxa oraz troje adoptowanych: 18-letniego Paxa, 17-letnią Zaharę i 20-letniego Maddoxa. Jednak w 2016 roku aktorka zdecydowała się zakończyć związek, złożyła pozew o rozwód i oskarżyła aktora o przemoc domową. Pitt miał także znęcać się nad swoim najstarszym synem Maddoxem. Do incydentu miało dość podczas podróży samolotem z Francji do Stanów Zjednoczonych. Wyjaśnieniem sprawy zajęło się FBI, ale aktorowi nie postawiono żadnych zarzutów.

Choć aktorka wystąpiła o rozwód w 2016 roku, to do tej pory nie udało im się dojść do porozumienia. Jak donoszą media, kwestią sporną jest podział opieki nad dziećmi.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: fakt.pl/The Sun

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości