Gwiazdy

Łobuzerski Borys Szyc na zdjęciu z synkiem. Jak dwie krople wody?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Borys Szyc i Justyna Nagłowska kilka miesięcy temu zostali rodzicami małego Henia. Chłopiec całkowicie skradł ich serca i zawrócił w głowie, co obserwujemy w mediach społecznościowych pary. Tym razem na Instagramie dumnej mamy ukazało się urocze, czarno-białe zdjęcie Borysa z synkiem. Widać, że maluch odziedziczył po tacie ekspresję.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc

Para pobrała się pod koniec 2019 roku, a w marcu na świat przyszedł ich synek - Henryk. Justyna i Borys wychowują także wspólnie dzieci z poprzednich związków, tworząc jedną, wielką i szczęśliwą rodzinę. Pomimo hejtu, z którym się zmagają, w mediach społecznościowych dzielą się pięknymi, rodzinnymi chwilami, a nierzadko także głębokimi przemyśleniami. Na Instagramie Justyny pojawił się łapiący za serce czarno-biały obrazek. Dziennikarka uchwyciła wyjątkowy moment zabawy ojca z synkiem.

❤️Moje chłopaki❤️ Miłość❤️

- napisała pod postem.

Ale przepiękne jest to zdjęcie, cudo!❤️

I nic nigdy nie będzie ważniejsze. Niż to...♥️

Co za zdjęcie! ❤️ ile na nim jest miłości❤️❤️❤️ piękne chwile ❤️❤️

- komentują fani.

Od mamy dla innych mam

Obserwując profil Justyny, nie tylko poznajemy szczegóły związane z jej projektami zawodowymi, ale także dowiadujemy się wiele na temat wychowywania dziecka. Dziennikarka nie boi się mówić wprost o karmieniu piersią, rodzicielskiej miłości, jak i również o problemach z pokarmem czy tych, które następują w czasie porodu. Wszystko, co opisuje, przeżywa bowiem na własnej skórze i właśnie dzięki opisom swoich doświadczeń dodaje otuchy innym mamom.

Justyna Nagłowska i Borys Szyc o rodzicielstwie:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości