Gwiazdy

Blanka Lipińska ma plany dotyczące Alka Barona. Co na to Sandra Kubicka? Jej odpowiedź może zaboleć

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Sandra Kubicka

Blanka Lipińska zapowiedziała, że pracuje nad najnowszym filmem, którego główną inspiracją było jej życie uczuciowe, a szczególnie związek z Aleksandrem Baronem. Sandra Kubicka, obecna partnerka muzyka, po raz pierwszy otwarcie oceniła pomysł autorki erotyków. - Jak się z tym czujesz? - pytają internauci.

Blanka Lipińska kręci film o Aleksandrze Baronie

Blanka Lipińska i Aleksander Baron tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par show-biznesu. Relacja muzyka i autorki erotyków nie przetrwała jednak próby czasu. Członek zespołu Afromental znalazł już nowy obiekt westchnień. O związku z Sandrą Kubicką poinformował pod koniec 2021 roku.

Pisarka natomiast nie chwali się kolejnymi podbojami miłosnymi i jest bardziej powściągliwa w komentowaniu życia uczuciowego, które prowadzi po rozstaniu z Alkiem Baronem. Mimo tego nadal wspomina o nim w wywiadach.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Blanka Lipińska nie tak dawno wyznała, że pracuje nad filmem, którego fabuła ma być inspirowana jej osobistymi doświadczeniami miłosnymi. Choć nie wymieniła konkretnych nazwisk, wiadomo, że jeden z głównych bohaterów erotyku wzorowany jest na muzyku z zespołu Afromental. Twórczyni zaznaczyła, że niektóre sceny zawarte w filmie w 100 proc. odzwierciedlają relację z byłym partnerem. Jednocześnie zażartowała, że osobowość eks wymaga drobnych poprawek i podkoloryzowania, by mocniejsze fragmenty na ekranie stały się bardziej atrakcyjne.

Sandra Kubicka reaguje na pomysł Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska w jednym z wywiadów oznajmiła, że nie konsultowała scenariusza zapowiadanego filmu z Aleksandrem Baronem. - Nie dzwonił i raczej nie sądzę, by to zrobił. Też jestem ciekawa, co się wydarzy po filmie - przyznała. Sam zainteresowany do tej pory nie wypowiedział się na ten temat. Głos jednak zabrała jego obecna partnerka, Sandra Kubicka. Modelka odpowiedziała na pytanie zadane przez internautkę.

- Jak się z tym czujesz, że Blanka robi film inspirowany Alkiem? Dość go wyśmiewa w wywiadach. Można wywnioskować, że w łóżku nudy - czytamy w komentarzu.

Sandra Kubicka zasugerowała, że Lipińska nie może znieść utraty ukochanego. - Bardzo współczuję jej tego cierpienia. Też kiedyś nie potrafiłam się pogodzić z rozstaniem. Alek to świetny mężczyzna, nie dziwię jej się - skwitowała pod wspólnym zdjęciem z muzykiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości