Marcin Prokop zażartował z Szymona Hołowni. Julia Wieniawa od razu zareagowała

Źródło: Dzień Dobry TVN
Bestsellery Empiku
Bestsellery Empiku
Gala bestsellerów Empiku 2023
Gala bestsellerów Empiku 2023
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Gala Bestsellerów Empiku 2023 dobiegła końca. Tego wieczora wręczono statuetki najlepszym twórcom z różnych dziedzin sztuki. Nie obyło się także bez występów muzycznych i żartobliwych wstawek prowadzących - Marcina Prokopa i Julii Wieniawy. Tuż przed ogłoszeniem przerwy reklamowej prezenterzy zażartowali z Szymona Hołowni.

Bestsellery Empiku 2023: Marcin Prokop zażartował z Hołowni

Na to wydarzenie z niecierpliwością czekali przedstawiciele różnych dziedzin sztuki. 13 lutego odbyła się gala Bestsellerów Empiku 2023. Na ściance pojawiła się plejada gwiazd, a podczas oficjalnego wydarzenia transmitowanego na antenie TVN nagrodzono twórców literatury, muzyki i filmu. Wieczór urozmaiciły występy muzyczne. Na scenie swoją twórczość zaprezentowali Daria Zawiałow, Kwiat Jabłoni, Kortez, Nosowska, Kaśka Sochacka czy Brodka. Gospodarzami wydarzenia byli m.in. Marcin Prokop i Julia Wieniawa.

Jak przystało na prezentera, nie omieszkał wykorzystać swojego poczucia humoru. Tuż przed zapowiedzią reklam i ogłoszeniem zwycięzcy kategorii "internetowy twórca roku" zażartował z Szymona Hołowni, z którym dawniej dzielił scenę "Mam Talent!".

- Ja mam tutaj jednego kandydata - Szymon Hołownia - myślę, że zasługuje na tę nagrodę – powiedział Marcin.

Julia zaś odpowiedziała na nieoczekiwany komentarz Prokopa, wtórując koledze. "Jak najbardziej, myślę, że to byłoby bardzo możliwe w jego wykonaniu. Może za rok?" – dodała.

Bestsellery Empiku 2023 - najlepsze stylizacje gwiazd

Bestsellery Empiku to coroczny plebiscyt dla twórców, których dzieła cieszą się największą popularnością klientów sieci. W tym roku rozdanie nagród odbyło się we wtorek 13 lutego. Która z zaproszonych gwiazd wróciła do domu z prestiżową nagrodą? Laureatów wszystkich kategorii znajdziecie tutaj.

Tego dnia oczy skierowane były nie tylko na wyróżnionych i nominowanych, ale także na gości, który pojawili się na widowni. Jakie kreacje wybrały gwiazdy? Kto postawił na minimalizm i klasę, a kto zaszalał z kolorami? Zobaczcie najlepsze outfity gwiazd na Bestsellerach Empiku 2023.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości