Gwiazdy

Tajemnicza córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a po raz pierwszy od dawna opublikowała swoje zdjęcie. Fani: "Jesteś piękna"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Bella Kidman Cruise - adoptowana córka Nicole Kidman i Toma Cruise'a stara się żyć jak najdalej od blasku fleszy, dlatego mało kto o niej słyszał. Kim jest 28-latka i dlaczego unika rozgłosu?

Bella Kidman Cruise - kto to?

Dziewczyna bardzo ceni sobie swoją prywatność. W mediach społecznościowych dzieli się przede wszystkim swoimi obrazami. Regularnie odmawia przyjęcia pomocy od swojego ojca Toma Cruise'a i stara się żyć jak najbardziej "normalnie". Choć sama jest artystką, nie chce dla rozgłosu wykorzystywać sławy rodziców.

To właśnie ze względu na unikanie rozgłosu niedawno opublikowane "selfie" córki znanych aktorów nie mogło pozostać niezauważone przez internautów.

Co jeszcze wiadomo o córce Nicole Kidman i Toma Cruise'a?

Bella, a raczej Isabella Kidman Cruise stara się wieść "normalne" życie. Na Instagramie czy innych mediach społecznościowych niechętnie dzieli się swoją prywatnością. Wiadomo, że wyszła za mąż w 2015 r. Podobnie jak brat (który również stroni od blasku fleszy) jest scjentolożką.

Zobacz wideo: Nicole Kidman i jej pozycja w świecie gwiazd

Zobacz też:

Kazimierz Górski miałby w tym roku 100 lat. Syn trenera: "Bardzo rzadko bywał w domu"

Ania Kalczyńska z uśmiechem o czasie pandemii: "Człowiek to taki głupi jest, ciągle zapomina, w jakiej rzeczywistości żyjemy"

Big Cyc wciąż gra w pierwszym składzie. "33 lata temu wyszliśmy na imprezę i jeszcze z niej nie wróciliśmy"

Autor: Ola Lipecka

Pozostałe wiadomości