Gwiazdy

Beck - zdobywca ośmiu nagród Grammy - wystąpi w Polsce. To pierwszy koncert muzyka w naszym kraju

Gwiazdy

Mikai Karl/Universal/mat. prasowe

Zdobywca ośmiu nagród Grammy, Beck ogłosił, że wystąpi na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce. Będzie on promował wydaną w 2019 roku płytę artysty. Fani znad Wisły będą mieli okazję zobaczyć jego występ na żywo już w 2022 roku.

Beck - koncert w Polsce

Beck ogłosił właśnie swój grafik koncertów promujących płytę "Hyperspace" wydaną w 2019 roku. Koncert odbędzie się 20 czerwca 2022 roku na warszawskim Torwarze. Bilety na jedyny występ na Wisłą zaplanowany w ramach europejskiej trasy trafią do sprzedaży już 30 lipca, natomiast przedsprzedaż ma rozpocząć się dzień wcześniej.

Beck i album "Hyperspace"

Jak zgodnie podkreślają krytycy muzyczni, albumem "Hyperspace" Beck udowodnił, że jest prawdziwym muzycznym kameleonem. Artysta po raz pierwszy w karierze zaprosił do współpracy innych twórców. Wśród współtwórców piosenek znajdują się takie nazwiska jak Pharell Williams czy Chris Martin z Coldplay.

Beck Hansen zdobył olbrzymią popularność w 1994 roku, kiedy świat usłyszał jego singiel "Looser". Piosenka z przygnębiającym refrenem, w którym wokalista oznajmia wszem i wobec, że jest nieudacznikiem i nie rozumie, dlaczego nikt go nie zabije, stała się hitem listy Billboard Hot 100 i hymnem całego pokolenia.

Beck ma na swoim koncie 14 albumów. Do tej pory największym sukcesem okazał się krążek "Morning Phase" z 2014 roku, który w wyścigu po tytuł albumu roku wyprzedził Beyonce i Sama Smitha. Poprzednia płyta, "Colours” zadebiutowała na 3. miejscu Billboard 200 i przyniosła muzykowi dwie nagrody Grammy.

Zobacz wideo: Dawid Podsiadło rozpoczyna koncerty – gdzie wystąpi?

Zobacz także:

Anna Powierza szczerze o rozbitej rodzinie. "Ciągle czuję stygmatyzację. Samotne macierzyństwo jest trudne"

Big Boy schudł 170 kilo i pokazał ciało na plaży. "Opalanie kości, bo tłuszcz już wytopiłem"

Adrianna Biedrzyńska na zdjęciu z mamą. Podobne?

Autor: Adam Barabasz

Źródło: Universal Music Polska

Pozostałe wiadomości