Gwiazdy

Beata Kozidrak w żałobie. Straciła bliską osobę

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Beata Kozidrak w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami naprawdę smutną wiadomością. Jej ukochana mama, Alicja, zmarła w wieku dziewięćdziesięciu kilku lat. Artystka pożegnała ją wzruszającymi słowami i pamiątkowym zdjęciem.

Śmierć mamy Beaty Kozidrak

Dziś wieczorem zmarła moja ukochana Mama, która dała mi wszystko co jest we mnie najpiękniejsze - talent, siłę, urodę i wiarę. Była przy mnie zawsze. W każdej chwili mojego życia. Kocham Cie Mamo i bardzo tęsknie za Tobą. Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem że będziesz mnie wspierała, tak jak ja Ciebie

- napisała na Instagramie Beata Kozidrak.

Wiadomo, że pani Alicja od pewnego czasu mieszkała w domu seniora pod Lublinem. Zmagała się z problemami z pamięcią oraz wzrokiem. Kozidrak wraz ze swoją siostrą Mariolą często ją odwiedzały i dbały, by jej stan zdrowia się nie pogarszał.

Beata Kozidrak o mamie

Wokalistka niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że ciąża była dla jej mamy dużym ryzykiem, a mimo to zdecydowała się utrzymać ją do końca. Ponadto ojciec Kozidrak pracował, a to właśnie pani Alicja odpowiadała za ich wychowanie.

Na prawdziwy obiad mama wołała mnie z okna kamienicy przy ulicy Grodzkiej, gdzie mieszkaliśmy. To było niedaleko, zawsze słyszałam. Moja mama pracowała w domu, opiekowała się mną i dwójką starszego rodzeństwa. Ja byłam najmłodsza. Nasz tata był inżynierem budowlanym i często wyjeżdżał w delegacje

- wspomniała w rozmowie z "Galą".

Wiadomo, że gwiazda Bajmu była mamie niezwykle wdzięczna również za to, że dawała jej ogromne wsparcie, gdy rozstawała się z mężem.

W rozmowie z "Życiem na gorąco" zdradziła wówczas: "To ona pomogła mi przejść przez najtrudniejszy czas w życiu, rozwód. Teraz to ja pomagam mamie. To po niej odziedziczyłam głos, nogi i piegi".

Jak Beata Kozidrak zmieniała się z biegiem lat? Zobacz wideo:

Beata Kozidrak w #hot16challenge2! Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości