Gwiazdy

Beata Kozidrak na zdjęciu sprzed 30 lat. Jak wtedy wyglądała? Fani: "Taką panią pokochaliśmy"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Beata Kozidrak bez wątpienia jest ikoną polskiej sceny muzycznej i od wielu lat niezmiennie jedną z najpopularniejszych wokalistek. Gwiazda pochwaliła się w sieci sentymentalną fotografią, która została wykonana podczas koncertu na początku lat 90. Jak wtedy wyglądała?

Beata Kozidrak w latach 90.

Zespół Bajm powstał w 1978 roku, a jego najbarwniejszą postacią jest Beata Kozidrak. Gwiazda, która ma czterooktawową skalę głosu, od ponad 40 lat robi wielką karierę. Zarówno kiedyś, jak i dziś, wyróżnia się nie tylko fenomenalnym wokalem, ale również charakterystycznym stylem ubierania. Piosenkarka nieustannie zaskakuje odważnymi kreacjami, które podkreślają jej kobiecość i eksponują zgrabne nogi.

Kozidrak na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Na początku lat 90. zespół Bajm święcił triumfy i był już bardzo popularny. Wielki sukces odniósł wówczas piąty studyjny album "Biała armia", a singiel o tym samym tytule, promujący krążek, szybko podbił serca słuchaczy. Muzycy grali wówczas mnóstwo koncertów - zarówno w małych barach, jak i na dużych scenach.

- Cała ja! Na scenie w jednym z klubów, początek lat dziewięćdziesiątych - napisała Kozidrak w mediach społecznościowych.

Fani uważają, że ich idolka niewiele się zmieniła na przestrzeni trzech dekad. Wciąż jest tak samo piękna i przebojowa. Potrafi roznieść scenę i poderwać publikę. - "Piękna pani jest", "Taką panią pokochaliśmy. Cudowna wtedy i dziś", "Niesamowita od zawsze", "Najwspanialsza", "Kochamy cię, Beata", "Boska jak zawsze", "Królowa" - czytamy w komentarzach.

Autobiografia Beaty Kozidrak

Wokalistka 4 maja świętowała 61. urodziny. W tym szczególnym dniu premierę miała jej autobiografia pt. "Beata. Gorąca krew", w której gwiazda zdradziła czytelnikom wiele nieznanych dotąd szczegółów dotyczących jej kariery i życia prywatnego.

Opisała m.in. rozwód z Andrzejem Pietrasem i zaznaczyła, że rozstanie po 37 latach małżeństwa było jednym z najtrudniejszych momentów w jej życiu. Kozidrak wyznała również, co było jej kompleksem w okresie dorastania.

- To jest opowieść kobiety, wcześniej dziewczynki, która się absolutnie nie zgadzała ze swoim wizerunkiem, ze swoimi piegami, z kompleksami, która długo dochodziła do tego, żeby pracować nad sobą - powiedziała Beata w Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Beata Kozidrak zdradza swoje sekrety

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości