Gwiazdy

Anna Wendzikowska przeszła metamorfozę. "Jak siostra bliźniaczka Agnieszki Włodarczyk"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Anna Wendzikowska uwielbia relacjonować swoje życie w sieci. Wizyta w salonie fryzjerskim była więc idealnym momentem do podzielenia się nim z fanami. Każdorazowo, nawet najdrobniejsza zmiana w wyglądzie dziennikarki, odbija się w mediach szerokim echem. Tym razem także trudno przejść obok subtelnej, acz znaczącej zmiany wizerunku.

Anna Wendzikowska - życie prywatne i zawodowe

Anna Wendzikowska jest aktorką, dziennikarką i prezenterka telewizyjną. Od 2007 roku w programie Dzień Dobry TVN rozmawia z gwiazdami ze świata filmu, przybliżając również widzom wiedzę o najnowszych produkcjach. Niewielu, tak jak ona, zna się na świecie kina. Wywiadu udzielili jej: Brad Pitt, Jude Law, Mila Kunis, Russell Crowe, Harrison Ford czy Ryan Gosling - to tylko część aktorskiej elity, z którą miała okazję się spotkać. Wcześniej sama próbowała swoich sił w aktorstwie, szlifując warsztat u Haliny i Jana Machulskich oraz w krakowskim studiu Lart. Ostatecznie postawiła na dziennikarstwo.

"#BezCukru z Oskarem Netkowskim"

#BezCukru 10. Michał Szpak
#BezCukru 10. Michał Szpak Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/10

Gwiazda spełnia się nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. W 2015 na świat przyszła jej córeczka Kornelia - owoc związku z Patrykiem Ignaczakiem, wokalistą zespołu Audiofeels. Niestety rok później para się rozstała. W 2017 roku dziennikarka związała się z kolei z przedsiębiorcą Janem Bazylem. W 2018 roku na świat przyszła Antonina. Ten związek jednak również nie przetrwał - zakochani rozstali się w 2020 roku. Przypomnijmy, że zanim dziennikarka została mamą, w latach 2007-2010 jej mężem był Christopher Combe.

Anna Wendzikowska w nowej fryzurze

Dziennikarka aktywna jest nie tylko w Dzień Dobry TVN, gdzie dzieli się z widzami swoją wiedzą i warsztatem. Obserwować możemy ją także w w jej mediach społecznościowych. Instagramowe konto gwiazdy to prawdziwa kopalnia nowinek na jej temat. Profil Ani śledzi prawie pół miliona osób. I właśnie przed taką publiką zaprezentowała swoją najnowszą metamorfozę.

Fani i tym razem nie zawiedli gwiazdy. Pod pełnym wdzięku filmikiem, nie mogło zabraknąć morza pochwał i komplementów: "Super, od razu tak jakoś świeżo, wiosennie i promiennie", "Pięknie Ci w tych włosach. Bogini", "Jak siostra bliźniaczka Agnieszki Włodarczyk. Obie piękne".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości