Ania Wendzikowska pochwaliła się umięśnioną figurą. "W roku, w którym kończę 40 lat, mam formę życia"

Aktualizacja:
Ania Wendzikowska

Anna Wendzikowska pokazała fotkę z basenu, na której widać jej nienaganną sylwetkę. Jak przyznała, zawsze była szczupła, ale marzyła o widocznych mięśniach. Dlatego dziennikarka przez ostatni rok bardzo dużo uwagi poświęciła sportowym zajęciom. Efekty ćwiczeń są godne podziwu, zobaczcie tę metamorfozę.

Anna Wendzikowska pochwaliła się efektami ćwiczeń

Anna Wendzikowska zawsze była szczupła, a jej znakiem rozpoznawczym są długie i zgrabne nogi. Jednak dziennikarka zapragnęła, aby jej sylwetka była nieco bardziej umięśniona. Okazuje się, że w osiągnięciu tego celu pomocne stały się zajęcia pole dance.
- Jak patrzę na swoje ramiona to widzę, ile pracy wykonałam nad swoim ciałem przez ostatni rok. Zawsze byłam chuda, ale nigdy nie miałam dobrej, (lekko)umięśnionej sylwetki. Dopiero teraz, dzięki pole dance i Paulinie Zelman w roku, w którym kończę 40 lat, mam formę życia - napisała nasza specjalistka od tematyki filmowej pod zdjęciem w bikini, które opublikowała w sieci.

Anna Wendzikowska uwielbia podróżować

Anna Wendzikowska od lat jest zapaloną podróżniczką. W przerwach od pracy dziennikarskiej zwiedza kolejne państwa, a ma już tych wyjazdów na swoim koncie kilkadziesiąt.
- Piękny jest ten Świat. Chciałabym zobaczyć i doświadczyć go jak najwięcej… Ostatnio zastanawiałam się, co mi dają podróże? Piękno natury mnie zachwyca, karmi zmysły, daje poczucie jedności ze Światem , kocham energię ludzi i Świata, zupełnie innego niż ten, którego doświadczam na co dzień, lubię sobie usiąść na plaży i pogadać z jakimś lokalsem, zapytać, jak mu się żyje i co jest dla niego ważne. Lubię być w ruchu, doświadczać życia mocniej niż tylko z poziomu swojej kanapy - stwierdziła na Instagramie.
Dziennikarka wspominała także swoją pierwszą podróż w życiu.
- Mogę wydać na podróże każde pieniądze, bo są dla mnie ważne. I nie mówcie mi, że trzeba mieć kupę pieniędzy, żeby podróżować. Nie trzeba. W 87’ pojechałam w swoją pierwszą podróż zagraniczną z rodzicami, starą Skodą. Było wspaniale, pamiętam każdą chwilę, mimo że miałam wtedy 6 lat… może zresztą dlatego tak kocham podróże.. rodzice mnie „zainfekowali” jak byłam bardzo bardzo mała - wyznała Anna Wendzikowska.
Zobacz wideo: Anna Wendzikowska i filmy z romansem w tle
>>> Zobacz także:
Autor: Daria Pacańska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości