Gwiazdy

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. "Zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Anna Markowska oficjalnie potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. Modelka zdradziła, że partner odezwał się do niej wiele miesięcy temu w sieci, jednak zawstydzona nie odpisywała mu przez kolejne pół roku. Co połączyło tych dwoje?

Anna Markowska – kto to?

Anna Markowska dała się poznać za sprawą 7. edycji programu "Top Model". W modelingu pracowała jednak dużo wcześniej. Ograniczeniem okazała się choroba. Dziewczyna ma za sobą zmagania z nowotworem.

- Chorowałam na nowotwór złośliwy. Były przerzuty i niestety było cięcie. Operacji było w sumie pięć plus dwa przeszczepy. Operację, którą najbardziej pamiętam, to usunięcie całego podniebienia, aż do głowy, nie mogłam jeść, nie mogłam mówić, bo po prostu nie dałam rady — opowiadała w programie "Klinika Naturalnego Piękna".

Po pokonaniu choroby Anna postanowiła wrócić do świata mody i ponownie spróbować swoich sił, tym razem bardziej medialnie. Na jednym z castingów jej urodą zachwycił się sam Marcin Tyszka.

- Jesteś jedną z najładniejszych dziewczyn, które pojawiły się w tym programie we wszystkich edycjach. Jesteś aż za ładna. Czy jesteś pewna, że możesz ćwiczyć? Dziewczyna odpowiedziała: Jestem mocniejsza niż wcześniej - mówił wówczas fotograf.

Anna Markowska opowiedziała o relacji z Kubą Wojewódzkim

Od czasu udziału w "Top Model" o życiu Anny zrobiło się głośno. W zeszłym roku media pisały o tajemniczych spotkaniach modelki z Pawłem Delągiem. Ta potwierdziła jednak, że to tylko przyjaźń.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą domniemania, bowiem Anna spotyka się z Kubą Wojewódzkim. Para została przyłapana przez fotoreporterów na festiwalu Open'er i na randce w centrum Warszawy. Po kilku miesiącach modelka potwierdziła spekulacje.

Jesteśmy razem. Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Z tego wszystkiego ja się tak przestraszyłam wielkiego świata i po prostu się wstydziłam, że nie odpisałam przez kolejne pół roku. Później szczęśliwie się spotkaliśmy i zaczęliśmy fajnie się czuć w swoim towarzystwie. Długo później weszliśmy w związek

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości