Anna Lewandowska we włoskim "Vanity Fair": "Nie da się być jednocześnie idealną matką, żoną, przedsiębiorcą, szefową i mentorką"

Co nowego w świecie gwiazd?
Anna Lewandowska udzieliła szczerego wywiadu włoskiej edycji magazynu "Vanity Fair", w którym opowiedziała m.in. o swojej codzienności. Trenerka przekonywała, że wcale nie jest idealna. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Anna Lewandowska z sukcesem łączy życie zawodowe z prywatnym. Na co dzień sprawdza się w roli trenerki, mentorki i bizneswoman. Wspiera też swojego męża, Roberta Lewandowskiego, z którym wychowuje dwie córki: Klarę i Laurę. Nic więc dziwnego, że stała się inspiracją dla wielu kobiet.

Anna Lewandowska w wywiadzie dla włoskiego "Vanity Fair"

W najnowszym wywiadzie dla "Vanity Fair" podkreśliła jednak, że to wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

- Jestem dobrze zorganizowana, ale mam też pomoc - przyznała. - Kiedy starasz się godzić życie prywatne z pracą, w dodatku dzieląc życie na kilka krajów, sprawy mogą być nieco trudne. Karate nauczyło mnie samodyscypliny, a ostatnio nauczyłam się prosić o pomoc. Zdałam sobie sprawę, że czasem można coś odpuścić. Dotarło to do mnie po urodzeniu drugiej córki - dodała trenerka.

Anna Lewandowska: "Nie da się być idealną"

Szczere słowa Anny Lewandowskiej zaskoczyły wiele osób, o czym w Dzień Dobry TVN przekonywał Mateusz Hładki.

- Niektórzy uważają, że na tak szczery wywiad Ania nie zdobyła się w żadnej polskiej prasie. Wyznaje tam, że długo starała się sobie udowodnić, że może zrobić wszystko, aż w końcu odpuściła. I tam pada takie kluczowe zdanie: "Nie da się być jednocześnie idealną matką, żoną, przedsiębiorcą, szefową i mentorką". Myślę, że to zdanie powinniśmy wszyscy sobie wziąć do serca, by nie próbować być doskonałym we wszystkim - zauważył dziennikarz Dzień Dobry TVN.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

podziel się:

Pozostałe wiadomości