Gwiazdy

Anna Lewandowska żartobliwie komentuje plotki o rozwodzie. "No, nie pierwszy i nie ostatni raz"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Show-biznes w pigułce
Show-biznes w pigułce Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Niemiecki tabloid opublikował zaskakujące informacje. Podobno rozwód Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego ma być sfinalizowany jeszcze w tym roku. Czy to prawda? Sportsmenka odniosła się do plotek.

Małżeństwo Lewandowskich

Robert i Anna Lewandowscy są małżeństwem od 9 lat, a spotykają się już od 2007 roku. W tym czasie doczekali się dwóch córek, blisko 5-letniej Klary i niespełna 2-letniej Laury. Wiele ludzi na całym świecie traktuje ich jako swoją inspirację nie tylko w kwestiach sportowych, ale również jako przykład idealnej rodziny.

- Nasze życie to jest tak naprawdę piłka, ale w domu skupiamy się też na naszej rodzinie (...) Dla Roberta zresztą największym wsparciem psychicznym są dzieci. Pójście z Klarą na rowerek czy też na huśtawki z dziećmi jest dla niego najlepszą z opcji na "oczyszczenie" swojej głowy - mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z Damianem Michałowskim w programie "Gość Radia Zet".

Lewandowscy się rozwodzą?

Tym bardziej więc dziwi zaskakująca informacja o rozstaniu pary, która kilka dni temu obiegła media. Na łamach portalu niemieckiej gazety "Bild" pojawił się artykuł, w którym podano informacje, że małżeństwo przechodzi kryzys na tyle poważny, że chce jeszcze w tym roku wziąć rozwód. Podobno Anna i Robert tylko w mediach wyglądają na idealną parę, a w prawdziwym życiu nie mają dla siebie czasu i rzadko się widują. Według niemieckich dziennikarzy para się od siebie oddala i choć wcześniej byli kochającym się małżeństwem, teraz stali się "dwoma osobnymi podmiotami biznesowymi" i łączą już ich tylko wspólne interesy.

Kilka lat temu w programie Kuby Wojewódzkiego Anna Lewandowska odnosząc się do podobnych plotek, stwierdziła że "mówiąc szczerze, lepiej nawet nie reagować", bo reakcje dają satysfakcję tym, którzy te kłamliwe treści tworzą. Tym razem jednak zdecydowała się odnieść do sytuacji. W rozmowie z portalem mpress.pl pytana o to, czy rzeczywiście rozwodzi się z mężem, żartobliwie odpowiedziała: "No, nie pierwszy i nie ostatni raz".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN/Instagram @annalewandowskahpba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości