Gwiazdy

Ania Lewandowska podzieliła się z fanami smutną wiadomością. "Bardzo będę tęsknić"

Gwiazdy

Autor:
Izabela
Dorf

Anna Lewandowska kilka dni temu pożegnała swoją ukochaną babcię. W jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych trenerka postanowiła uczcić jej pamięć. Pokazała również zdjęcie babci.

Zmarła babcia Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska przez jakiś czas była mniej aktywna w mediach społecznościowych. Okazało się, że spowodowane było to przykrą sytuacją, do jakiej doszło w jej rodzinie. Otóż kilka dni temu zmarła ukochana babcia Ani. Trenerka postanowiła uczcić jej pamięć na Instagramie.

- Moja kochana Babcia Jola… Tak bardzo będę tęsknić. Tak bardzo… - napisała pod czarnobiałym zdjęciem ukazującym uśmiechniętą seniorkę rodu, a następnie dodała: "To trudny czas dla mojej rodziny. Nie miałam siły, żeby wcześniej o tym pisać, a tym bardziej mówić, ale dostałam od Was setki wiadomości, za które bardzo dziękuję. Dziękuję też za modlitwy.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

Każdy, kto poznał moją Babcię ten wie, jak wspaniałą była osobą. Babciu, jeszcze pójdziemy kiedyś razem do opery… tej Anielskiej. Kocham Cię i na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Wiem, że całą siłę, którą mam teraz dostaję od Ciebie.

Anna Lewandowska pożegnała zmarłą babcię

Pod emocjonalnym postem trenerki pojawiło się bardzo wiele wpisów jej fanów, a także znajomych, m.in. Pauliny Krupińskiej, Edyty Pazury, Sebastiana Karpiela Bułecki, Dominiki Grosickiej i Kasi Dziurskiej.

- Wyrazy współczucia - napisał Qczaj, a prowadząca "Prince Charming" Aggi Lal dodała: "Moje kondolencje Aniu. Babcia wygląda na wspaniała kobietę która aż chce się przytulić… ściskam!".

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości