Aleksandra Żebrowska zabezpieczyła szafki przed synkiem. "Poproszę w zamian o patent na deskę klozetową"

Autor:
Justyna
Piąsta
Aleksandra Żebrowska

Wiele mam doskonale rozumie, z czym wiąże się opieka nad ruchliwym i ciekawym świata dzieckiem. Trzeba mieć oczy dookoła głowy, by maluch nie zrobił sobie krzywdy. Aleksandra Żebrowska pokazała swój sposób na zamknięcie szafek kuchennych przed synem. Przy okazji wyznała, co 1,5 roczny Feliks ostatnio zrobił w łazience. Internauci zwrócili natomiast uwagę na jego włosy. - Fryz jak u Wiedźmina - czytamy w komentarzach.

Aleksandra Żebrowska - macierzyństwo

Aleksandra Żebrowska zdobyła popularność w mediach społecznościowych dzięki temu, że pokazuje w sieci swoje codzienne życie i odsłania kulisy macierzyństwa. Dużą popularnością cieszą się jej wpisy m.in. o karmieniu piersią. Jest inspiracją dla wielu kobiet, przede wszystkim mam, które mogą się z nią utożsamić.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Ola wraz ze swoim mężem, znanym aktorem Michałem Żebrowskim, ma troje dzieci: 10-letniego Franciszka, 7-letniego Henryka, a półtora roku temu przyszedł na świat Feliks. Najmłodszy z chłopców często gości na jej Instagramie i jest bohaterem zabawnych postów. Opieka nad maluchem daje Żebrowskiej wiele radości i satysfakcji, ale czasami wymaga też cierpliwości.

Aleksandra Żebrowska prosi o radę inne mamy

Feliks jest ciekawym świata dzieckiem, który lubi odkrywać różne zakamarki domu. Tym razem postanowił otworzyć kuchenną szafkę z kubkami i talerzami. By nie zrobił sobie krzywdy i niczego nie potłukł, pomysłowa mama pokazała swój sposób na to, by chłopiec następnym razem nie mógł już dostać się do półek z zastawą. Przy okazji zapytała obserwatorki, jak powinna zabezpieczyć toaletę.

- Poproszę w zamian o patent na deskę klozetową #dziśmyłamzębyszczoteczkąwyłowionązmuszli - napisała Ola Żebrowska.

W komentarzach pojawiło się wiele podpowiedzi od doświadczonych mam.

"Na deskę najlepiej taśma - "UWAGA SZKŁO". U nas działa. Tylko trzeba po każdym użyciu nową naklejać", "Co do deski... Ja na nią kładę kosz z ubraniami, które muszę ułożyć albo włożyć do suszarki. Lepsze układanie ubrań po łazience, niż wyciąganie ich z kibelka", "U nas drzwi do toalety mają zamknięcie z jednej i z drugiej strony", "Jak dobrze jest wiedzieć, że inni też są w takiej sytuacji. Moja Matylda to istny rozbójnik" - czytamy opinie internautek.

Uwagę obserwatorek przykuła również fryzura Feliksa. Pojawiło się wiele zabawnych porównań.

"Ooo, widzę, że nasze dzieci czesze ten sam fryzjer", "Felek to mistrz!", "Myślałam, że to Kryszak", "Fryz jak u Wiedźmina", "Przecież to charakteryzacja Maszy", "Jak Boris Johnson", "Fryzura ogień - jak Mick Jagger", "Einsteinowi się nie przeszkadza!", "Teee włooooosy, Dawid Bowie", "Młody ma fryzurę jak tata … w Wiedźminie", "Jaki wicher na głowie" - napisały fanki Żebrowskiej.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości