Gwiazdy

Aleksandra Domańska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży. "Chciałam nadać sobie tytuł pierwszej naiwniaczki"

Gwiazdy

Autor:
Martyna
Trębacz
Aleksandra Domańska

Ola Domańska niedawno po raz pierwszy została mamą. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała zdjęcie na którym pozuje w jeansach sprzed ciąży, które okazały się za małe. Aktorka słynie z dużego dystansu do siebie, dlatego nie dziwi fakt, że do kwestii swojej sylwetki także podeszła z dużym poczuciem humoru. "Chciałam nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI" – napisała. Pod postem pojawiły się słowa wsparcia ze strony fanów oraz koleżanek z branży. 

Ola Domańska pokazała, jak wygląda po ciąży

Na początku października Aleksandra Domańska urodziła pierwsze dziecko. Aktorka poinformowała o tym swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, gdzie opublikowała "List do Kobiety". Ostatnio na swoim profilu Ola zamieściła post, w którym z właściwym sobie poczuciem humoru napisała, że wciąż nie mieści się w jeansy, w których chodziła przed ciążą.

Napisała:

Dzień dobry Buziaczki! Chciałam tu tylko nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI za to, że myślałam, iż wskoczę już w jeansy przedciążowe. Tytuł #pierwszejnaiwniaczki jest ze mną od lat. Wiedzą o tym moje bliskie bardzo dobrze. Wierzcie lub nie, ale jak Joanna Lichocka powiedziała, że „przesuwała palcem pod okiem” to BYŁ TAKI MOMENT, że prawie jej uwierzyłam. A jak tam Wy i wasze naiwne serduszka? Całuję czulę 

To nie pierwszy raz, gdy aktorka pokazała swój dystans do siebie i swojego wyglądu. Już jakiś czas temu zapoczątkowała akcję "Ciało bogini za nic cię nie wini". Chciała w ten sposób namówić inne kobiety, aby nie wstydziły się swoich niedoskonałości i stawiały na naturalność.

Ola Domańska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży – reakcje fanów

Wciąż wiele młodych mam ulega presji szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży. Inspirację często stanowią gwiazdy, których nienaganny wygląd pokazywany w mediach społecznościowych, spędza sen z powiek wielu kobiet. Dlatego też post Oli wywołał wiele emocji, a jej fanki doceniły jej postawę.

"Wyglądasz tak pięknie w pomarańczowym, że spodnie są zbytecznym dodatkiem!"," Ja też jestem w teamie naiwniaków. Do tej pory nie orientuje się, że Luka żartuje - biorę wszystko na super serio", " A ja bym dorzuciła, że często to nie naiwność, a niewinność. Piękna jesteś, Oleńko, niesamowicie", "To tylko spodnie! twoje ciało dokonało wielkiej rzeczy". Co więcej, pod zdjęciem aktorki pojawiły się także komentarze od innych gwiazd, które również swego czasu mierzyły się z podobnym problemem. Zosia Zborowska-Wrona napisała: "O stara, miałam to samo, mierze te spodnie co tydzień i mam takie HALO PRZECIEŻ KARMIE PIERSIO, daleko jeszcze papo smerfie do tej figury sprzed ciąży?", Swój komentarz pod postem napisały również Maja Bohosiewicz, Anna Próchniak, Vanessa Aleksander czy Ola Żebrowska.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Szaleństwo hormonów w ciąży

Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor:Martyna Trębacz

Pozostałe wiadomości