Gwiazdy

Marzenia zawodowe Agnieszki Woźniak-Starak. "Postanowiłam zaryzykować"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Agnieszka Woźniak-Starak
Agnieszka Woźniak-StarakDzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Wcześniej była gospodynią także innych formatów. W rozmowie z dziennikarką serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, czy praca w telewizji była jej marzeniem. Jak czuje się podczas audycji na żywo?

Agnieszka Woźniak-Starak o pracy w telewizji

Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, że prawa w telewizji nie była jej marzeniem na początku kariery. Dziennikarka chciała pracować w radiu i taką też zrobiła specjalizację na studiach.

- Zawsze chciałam zajmować się polityką i pracować w newsach, w publicystyce i byłam przekonana, że z tym zwiążę swoją zawodową przyszłość. Pisałam zresztą pracę dyplomową o wywiadach z politykami, najsłynniejszych polskich i nie tylko polskich dziennikarzach przeprowadzających takie wywiady. Były tam różne chlubne i niechlubne przykłady. Myślałam, że to będzie moja droga, ale życie pokazało inaczej - powiedziała prowadząca Dzień Dobry TVN.

O jakich programach dzisiaj marzy Agnieszka Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak do dzisiaj ogląda publicystyczne formaty i przyznaje, że kręci jej się łezka w oku, kiedy ogląda "Kropkę nad i", którą prowadzi Monika Olejnik.

- Zawsze sobie myślałam, że to jest moje miejsce. Wiesz, co kręci się i nie kręci, bo dzisiaj polityka jest tak okropna, że tak z perspektywy czasu myślę, że kiedyś było inaczej. Miałam o wiele więcej serca do polityki. Chyba kiedyś sprawiała mi ona większą przyjemność, czytanie o tym, interesowałam się bardziej polityką. Od paru dobrych lat jest ona dosyć odrzucająca, więc dziś już chyba nie żałuję - podkreśliła.

Dziennikarka dziendobry.tvn.pl, Daria Pacańska zapytała Agnieszkę Woźniak-Starak czy marzy jeszcze o jakimś innym formacie niż program śniadaniowy.

- Zupełnie szczerze nie mam żadnych marzeń telewizyjnych. Jak ktoś się mnie pyta, czy marzy mi się jakiś format, to ja się świetnie czuję w formacie śniadaniowym, bo lubię telewizję na żywo i uważam, że dzisiaj nie widzę dla siebie lepszego formatu - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości