Adam Levine powitał na świecie trzecie dziecko. Behati Prinsloo urodziła

Autor:
Nastazja
Bloch
Adam Levine

Frontman Maroon 5 Adam Levine i jego żona Behati Prinsloo po raz trzeci zostali rodzicami. Była modelka Victoria's Secret właśnie urodziła. Czy para zaprzestanie na trójce? W jednym z wywiadów kobieta przyznała, że zawsze marzyła w piątce dzieci.

"Najseksowniejszy mężczyzna świata" po raz trzeci został ojcem

Adam Levine to amerykański muzyk, kompozytor i wokalistka, znany większości jako frontman zespołu Maroon 5. Do popularności przyczynił się również udział w amerykańskiej edycji "The Voice", jednak nie jako uczestnik, a trener. To nie koniec sukcesów 43-latka. Adam zagrał w serialu "American Horror Story: Asylum", a w 2013 roku został ogłoszony "najseksowniejszym mężczyzną świata według magazynu "People".

Off the record

Sarsa - płyta Runostany
Sarsa - płyta Runostany Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Szczęście dopisuje artyście także w życiu prywatnym. Levine w maju 2012 roku związał się z modelką Victoria's Secret, Behati Prinsloo. Rok później doszło do oświadczyn, a w 2014 roku para powiedziała sobie sakramentalne tak. Do tej pory zakochani doczekali się dwójki dzieci, córek: Dusty Rose i Gio Grace. W 2023 roku rodzina muzyka powiększyła się o nowego członka. Jak donoszą zagraniczne media, była modelka, urodziła trzecie dziecko.

Czy para poprzestanie na trójce? Behati w jednym z wywiadów nie kryła, że marzy o dużej rodzinie. Żona muzyka zasugerowała, że docelowo chciałby piątkę dzieci.

- W tych dwóch latach, kiedy miałam dwójkę dzieci w wieku poniżej dwóch lat, mówiłam sobie: "Nawet nie myśl o tym!". Ale ja chcę mieć piątkę dzieci. Nigdy nie mówię nigdy, ale chcemy mieć dużą rodzinę, więc kto wie? - powiedziała w rozmowie z "Entertainment Weekly".

Adam Levine – zdrady i małżeńskie zawirowania

Szczęśliwi rodzice od 10 lat wiodą życie u swojego boku. Jak w większości związków nie obyło się bez małych dramatów. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się informacje o rzekomej niewierności mężczyzny. Na jaw wyszło, że muzyk wdał się w romans z 23-letnią modelką. Dziewczyna opublikowała prywatne wiadomości. Co więcej, Adam imieniem kochanki planował nazwać swoje trzecie dziecko.

Ostatecznie 43-latek odniósł się do zarzutów i wydał oświadczenie. Jak przyznał, przekroczył granicę i dodał, że zdarzało mu się flirtować w sieci, jednak do zdrady fizycznej nigdy nie doszło.

- Dużo się teraz o mnie mówi i chcę nieco oczyścić atmosferę. Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. W niektórych przypadkach było to niewłaściwe. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić. Na tym świecie zależy mi tylko na mojej żonie i rodzinie. Być tak naiwnym i na tyle głupim, by zaryzykować jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, była największym błędem, jaki mogłem popełnić. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem – napisał na Instastory.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Shlomi Pinto / Contributor

Pozostałe wiadomości