Gwiazdy

Izabela i Adam Małyszowie świętują 23. rocznicę ślubu. W ich małżeństwie nie brakuje miłości

Gwiazdy


Już 23 lata minęły od ślubu Izabeli i Adama Małyszów. Gdy powiedzieli sobie sakramentalne „tak” mieli raptem 18 i 19 lat. Choć zdarzają im się kłótnie, cały czas mocno się kochają i wspierają.

23. rocznica ślubu Izabeli i Adama Małyszów

Izabela i Adam Małyszowie pobrali się 16 czerwca 1997 roku. Gdy przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską byli jeszcze młodzi. Pani Iza miała 18 lat, zaś nasz były skoczek 19. Jak swego czasu przyznali w rozmowie z Dorotą Wellman, to tak szybkich zaślubin przypiliła ich miłość, a nie jak niektórzy złośliwie twierdzą wpadka.

Jako że są różnego wyznania – Adam Małysz jest luteraninem, zaś Izabela Małysz katoliczką - zdecydowali się na ślub ekumeniczny. Po kilku miesiącach od ceremonii, dokładnie 31 października, na świat przyszła ich ukochana córka Karolina.

Małyszowie – sekret udanego małżeństwa

Adam i Izabela Małyszowie są uważani za jedną z bardziej zgodnych par i razem kroczą przez życie już 23 lata. Mimo że oboje przyznają, że mają wybuchowe temperamenty i dochodzi między nimi do kłótni, to jednak cały czas się kochają i wspierają.

Choć Adam Małysz karierę skoczka narciarskiego zakończył 8 lat temu, nadal rzadko bywa w domu. Od 2016 roku pełni bowiem funkcję dyrektora ds. skoków narciarskich. Swego czasu startował też w rajdach w samochodowych. Podczas spotkania z Dorotą Wellman w lutym 2018 roku śmiał się, że prawdopodobnie to pomogło ich małżeństwu.

Państwu Małyszom życzymy więc kolejnych wielu wspólnych lat razem!

Zobacz też:

Paulina Krupińska-Karpiel przeszła subtelną metamorfozę. „Wyjście do fryzjera – luksusowa sprawa”

Dua Lipa i Anwar Hadid świętują pierwszą rocznicę związku. Piosenkarka uczciła tę okazję uroczym postem

Eurowizja 2021. Wiemy, kiedy odbędzie się konkurs

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości