Gwiazdy

53-letnia Jennifer Lopez błyszczy w nagiej sesji. "Piękno nie ma wieku"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram/Radiozet.pl
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez zaskoczyła swoich fanów. W dniu 53. urodzin gwiazda udostępniła na Instagramie efekty nagiej sesji zdjęciowej. Dlaczego artystka zdecydowała się zapozować nago? Wszystko wyjaśniła w najnowszym poście.

Jennifer Lopez w nagiej sesji

Jennifer Lopez ma aktualnie świetny czas w swoim życiu. Gwiazda nie może narzekać na swoją karierę, ponieważ jej koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ma także na koncie udział w nowych produkcjach filmowych. Równie udane jest jej życie miłosne. Artystka w tajemnicy przed mediami wzięła ślub z Benem Affleckiem.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

24 lipca gwiazda skończyła 53 lata. Tego dnia piosenkarka podzieliła się z obserwatorami efektami dość pikantnej sesji zdjęciowej. W ten sposób artystka postanowiła także zareklamować swoją nową linię kosmetyków do ciała. Na nagraniu promującym jej produkty, nie brakuje zmysłowych ujęć eksponujących wysportowane ciało gwiazdy.

Jennifer Lopez skończyła 53 lata

W najnowszym poście na Instagramie Jennifer zachęca fanów do dbania o swój wygląd. - Poświęcamy całą uwagę skórze naszej twarzy, ale często zaniedbujemy ciało - wyjaśnia artystka. - Chcę, żebyście obnosili się ze swoim atutami - tak, powiedziałam atutami - i chcę, byście czuli się świetnie, robiąc to - dodaje.

Rzeczywiście gwiazda może być inspiracją dla swoich fanów. Jennifer regularnie ćwiczy na siłowni i świetnie czuje się jako 53-latka. - Mam tyle lat, ile mam, ale czuję się wspaniale i jestem szczęśliwsza niż kiedykolwiek - wyznaje w rozmowie z magazynem People.

- "Piękno nie ma daty ważności" - to zdanie zawsze było moją osobistą mantrą - dodaje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram/Radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin / Contributor / Getty Images

Pozostałe wiadomości