Gwiazdy

"40 kontra 20". Romantyczna randka Bartka i Pati oraz eliminacje. Kinga czy Dalia - która z nich odpadnie z programu?

Gwiazdy

Program "40 kontra 20" wchodzi w końcową fazę, więc finałowy tydzień obfituje w wiele emocji. Nadszedł czas na kolejną eliminację. Joannie rzutem na taśmę udało się zdobyć immunitet, dlatego w grupie zagrożonych pozostały Kinga i Dalia. Która z nich opuści program? A może obie będą musiały pożegnać się z grecką willą?

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 36. odcinku?

Tym razem moment eliminacji będzie wyjątkowo poruszający. Robert i Bartek zadecydują o losie dwóch faworytek. Kinga wygłosi poważną przemowę skierowaną do 43-letniego singla. Da mu do zrozumienia, że bardzo jej na nim zależy. Czy dostanie od Roberta kolejną szansę, a on uwierzy w jej zapewnienia o szczerości uczuć?

Tymczasem bezpieczne uczestniczki pokłócą się z Joanną. Zarzucą jej, że nie potrafi odpuszczać i do wszystkiego podchodzi zbyt poważnie. Asia poczuje się osamotniona w konflikcie, ponieważ nie ma ani jednej sojuszniczki. Dla rozładowania emocji, mężczyźni zaproszą na indywidualne randki dziewczyny, które ostatnio najczęściej chodziły im po głowie. Wieczorem zaś Bartek skupi uwagę wyłącznie na Patrycji. Zasłoni kotary swojego namiotu i nikt nie będzie wiedział, do czego między nimi doszło...

"40 kontra 20". O czym jest program? Gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to randkowy reality show, w którym piękne kobiety od 20. do 50. roku życia starają się o względy dwóch przystojnych singli. 43-letni Robert i 24-letni Bartek rozdają miłosne karty. To oni wiodą prym i wybierają, z którymi kobietami spędzają jak najwięcej czasu i które zabierają na romantyczne randki.

Ich faworytki mają możliwość budowania z nimi relacji, ale jednocześnie to właśnie one są najbardziej narażone na krytykę ze strony zazdrosnych uczestniczek. To często prowadzi do sporów i konfliktów... Najważniejszymi momentami w programie są: Ceremonia Chaosu, przegrupowanie, a także eliminacja. Z tygodnia na tydzień pozostaje coraz mniej pań, przez co rywalizacja staję się coraz bardziej zaciekła.

Program emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz wideo: "40 kontra 20". Romantyczna randka Bartka i Patrycji

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości