"40 kontra 20". Jedna z uczestniczek odpadnie z programu. Patrycja nie będzie mogła powstrzymać łez

40 kontra 20
Im bliżej finału, tym atmosfera w greckiej willi staje się coraz gęstsza. Uczestniczki rywalizują o względy przystojnych singli. Przed Bartkiem i Robertem czas decyzji. To od nich zależy, która z pięknych pań zostanie wyeliminowana z dalszej rozgrywki.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 31. odcinku?

Po Ceremonii Chaosu i kolejnym przegrupowaniu nadszedł czas na eliminację. W tym tygodniu zagrożone są Beata, Joanna, Kamila i Dalia. Która z uczestniczek będzie musiała spakować walizki i pożegna się z programem? Jedno jest pewne, na tym etapie show, dwudziestki i czterdziestki są już ze sobą bardzo zżyte. Odejście koleżanki, która była powierniczką sekretów i kompanką do długich rozmów bardzo zasmuci Patrycję. Choć do tej pory starała się być silna, teraz puszczą jej emocje i zacznie płakać. 29-latka nie wyobraża sobie dalszego udziału w programie bez przyjaciółki. Nie może się pogodzić z jej eliminacją.

Tymczasem Robert zaprosi na randkę nową uczestniczkę. Nie ma wątpliwości, że Agata wpadła mu w oko, dlatego będzie chciał spędzić z nią trochę czasu sam na sam, by lepiej ją poznać. Czy dotychczasowe faworytki Roberta, czyli Kinga, Linda i Marta będą miały powody do zazdrości?

Ponadto jedna z czterdziestek, która do tej pory nie zabiegała o względy Roberta, zadeklaruje, że i ona chce wreszcie chce o niego powalczyć. Zapowiada się emocjonujący odcinek pełen zwrotów akcji.

"40 kontra 20". O czym jest program? Gdzie oglądać?

"40 kontra 20" to randkowy reality show, w którym dwaj przystojni mężczyźni - Robert i Bartek - rozdają karty. Kobiety od 20. do 50. roku życia starają się o ich względy, a oni decydują, której z pań poświęcą najwięcej uwagi.

Faworytki mają szansę zbudować z nimi relację, ale przy okazji są najbardziej narażone na krytykę i zazdrość ze strony pozostałych uczestniczek. To często prowadzi do sporów i konfliktów. Najważniejszym momentem programu jest przegrupowanie i eliminacja. Z tygodnia na tydzień w greckiej willi pozostaje coraz mniej pań, a rywalizacja staję się coraz ostrzejsza. Widzowie "40 kontra 20" poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Program "40 kontra 20" emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 w TVN7. Dłuższe odcinki niż w telewizji dostępne są także na Player.pl.

Zobacz wideo: Robert na randce z Agatą

40 kontra 20

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

podziel się:

Pozostałe wiadomości