Gwiazdy

Piękni, sławni, bogaci. David i Victoria Beckhamowie świętują 21. rocznicę ślubu

Gwiazdy

Aktualizacja:
David Beckham, Victoria Beckham

Mija już 21 lat od dnia, kiedy David i Victoria Beckahmowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Stworzyli jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie i mogą się pochwalić dobrymi relacjami z brytyjską rodziną królewską. Doczekali się 4 dzieci. Oto jak wygląda historia ich związku.

Jak poznali się David i Victoria Beckhamowie

David i Victoria poznali się w 1997 roku w Manchesterze. Ona była wtedy jeszcze członkinią popularnego zespołu Spice Girls, on zdolnym piłkarzem, który zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Spotkali się po jednym z meczów Manchesteru United – sportowiec zdecydował się zainicjować kontakt z przyszłą żoną, a śmiałości dodał mu fakt, że piosenkarka była już wtedy po kilka drinkach. Rozmawiali wtedy ze sobą przez około godzinę, a Davidowi udało się nawet dostać numer telefonu od Victorii, który zapisała mu na bilecie na pociąg. W późniejszych latach sportowiec przyznał, że zachował go na pamiątkę.

21. rocznica ślubu Davida i Victorii Beckhamów

4 lipca 1999 roku, czyli już 2 lata od swojej pierwszej randki, para pobrała się podczas uroczystej ceremonii, na której nie zabrakło ich kilkumiesięcznego synka Brooklyna. Z biegiem czasu doczekali się jeszcze trojga dzieci: Romeo Jamesa, Cruza Davida i Harper Seven. Szybko stali się jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie, a ich nazwisko do dzisiaj jest potężną marką, na którą cały czas pracują. Choć co jakiś czas mówi się o poważnym kryzysie w ich związku, oni cały czas skutecznie dementują wszystkie doniesienia, dzieląc się swoim rodzinnym szczęściem na profilach instagramowych.

Do dzisiaj mogą pochwalić się dobrymi relacjami z brytyjską rodziną królewską – gościli bowiem na ślubach księcia Williama z Kate Middleton oraz księcia Harry’ego i Meghan Markle. David może się też pochwalić Orderem Imperium Brytyjskiego, którym został odznaczony przez królową Elżbietę II w 2003 roku. Podobny zaszczyt spotkał 14 lat później również Victorię.

Sprawdź, jak prezentowali się na ślubie księcia Harry'ego i Meghan.

Zobacz też:

Kasia Nosowska i jej minikącik porad związkowych. Jak najlepiej się oświadczyć lub poinformować o rozwodzie?

Agnieszka Chylińska pokazała rodzinne zdjęcie z dzieciństwa. Fanka: "Wykapana mama"

Robbie Williams i Ayda Fields przeżyli horror: "Na Haiti grożono nam śmiercią"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości