WOŚP 2020. Ile już zebrano? Ostatnie godziny licytacji malucha Filipa Chajzera

Jurek Owsiak
Jurek Owsiak
Finał 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. 1760 sztabów i prawie 120 tysięcy wolontariuszy zbierało w tym roku pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Do akcji włączyło się również Dzień Dobry TVN, a jedna z naszych aukcji wciąż trwa!

W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w największej charytatywnej zbiórce pieniędzy z WOŚP. Na stronie aukcje.wosp.org.pl można było wylicytować wizytę w naszym studio, kolację z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem i Bartkiem Jędrzejakiem. Te aukcje są już zakończone, lecz wciąż możecie licytować malucha od Filipa Chajzera! To ostatnia szansa!

Ile zebraliśmy w tym roku?

Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy dołożyć się do tego szczytnego przedsięwzięcia i pomóc potrzebującym dzieciom. Dziękujemy wszystkim, którzy licytowali kwoty na aukcjach, a przede wszystkim tym, których oferta okazała się być tą ostateczną. Licytacja wizyty w studio Dzień Dobry TVN zatrzymała się na kwocie 9 400 złotych, a kolacja z naszą trójką prowadzących została wylicytowana aż za 14 300 złotych. Co daje łączną sumę 23 700 złotych!

WOŚP 2020 – podsumowanie

W tym roku po raz kolejny liczymy na pobicie rekordu! Szczegółowe informacje na temat tego ile Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała pieniędzy podczas 28. edycji dowiemy się dopiero 8 marca. Wtedy po podliczeniu wszystkich zbiórek, licytacji i wpłat poprzez SMS czy przelewy bankowe na konto, Fundacja poda ostateczną kwotę. W zeszłym roku, udało się zebrać 175 938 717 złotych. Obecnie na koncie WOŚP jest już 115 362 894 złotych i to jeszcze nie koniec! Trwa między innymi licytacja odpicowanego malucha od Filipa Chajzera, którą możecie znaleźć TUTAJ.

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

podziel się:

Pozostałe wiadomości