Sylwester z "Lejdis" dołącza do aukcji WOŚP. 15. urodziny kultowego filmu

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Przepis na przyjaźń według Lejdis
Przepis na przyjaźń według Lejdis Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Film "Lejdis" obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji główne bohaterki głośnej produkcji: Anna Dereszowska, Izabela Kuna, Edyta Olszówka oraz Magdalena Różczka postanowiły przyłączyć się do akcji WOŚP i zaproponować wspólne świętowanie. Aktorki opowiedziały o szczegółach wspólnej inicjatywy w Dzień Dobry TVN.

15. urodziny filmu "Lejdis"

"Lejdis" to kultowa już komedia romantyczna w reżyserii Tomasza Koneckiego, która swoją premierę miała w 2008 roku. Opowieść o czterech przyjaciółkach, granych przez Annę Dereszowską, Magdalenę Różczkę, Edytę Olszówkę i Izabelę Kunę niemal natychmiast skradła serca Polaków, którzy docenili humor i błyskotliwość scenariusza.

- Byłyśmy we cztery, zagrałyśmy i już wychodząc, poszłyśmy gdzieś do knajpy razem. Już marzyłyśmy jak będziemy razem grać, a później wszystkie dziewczyny dostały telefon w ciągu 2 tygodni, oprócz mnie - wspominała Magdalena Różczka, która ostatecznie dołączyła do obsady nieco później.

Sylwester z gwiazdami "Lejdis"

Mimo upływu lat film nadal cieszy się sporą popularnością. Z tego powodu aktorki postanowiły dołączyć do akcji WOŚP i zaproponowały wspólne spotkanie osobie, która wylicytuje je na rzecz Orkiestry.

Bohaterki "Lejdis" organizowały w filmie Sylwestra w nietypowej formie – bo w sierpniu. Aktorki zaproponowały wspólne "świętowanie Nowego Roku" w ramach akcji WOŚP każdemu, kto ma ochotę bawić się w gronie bohaterek filmu. Forma spotkania zależy od potrzeb licytującej osoby. Gwiazdy już w przeszłości organizowały tego typu spotkanie: ostatnie było kameralne, poprzednie – okazało się huczną imprezą na 200 osób.

- Tę naszą siostrzaną energię udaje nam się przekuwać w coś fajnego [...] Sylwester "Lejdis" chciałybyśmy wam oddać - podsumowała Anna Dereszowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości