Edyta Olszówka

  Edyta Olszówka

  W związku z tym Dorota i Marcin odśpiewali "100 lat" . My dołączamy się do życzeń! Jak aktorka spędzi swoje urodziny? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Definicji męskości istnieje tyle, ilu ludzi na świecie. Dlatego dziennikarka TVN Agnieszka Jastrzębska poprosiła o nią: Martynę Wojciechowską, Filipa Chajzera, Macieja Stuhra, Magdalenę Schejbal i Edytę Olszówkę.

  "Nie sądziłam, że to będzie taki bal" - przyznała Magdalena Różczka. Po 10 latach od premiery kultowego już filmu "Lejdis" znów spotykają się na Sylwestrze w środku lata. Tym razem nie na planie filmowym, ale w prawdziwym życiu i w szczytnym celu. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która rozmawiała z czterema przyjaciółkami nie tylko na planie, ale i w życiu.

  Poznały się na planie filmu "Lejdis" ponad 10 lat temu. Przyjaźń przetrwała. Dziś Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Izabela Kuna spotykają się w słusznej sprawie, by pomagać małym dzieciom z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Co jakiś czas w prasie pojawiają się informacje dotyczące tego, że Edyta Olszówka narzeka na brak propozycji zagrania interesujących ról. Czy to rzeczywiście prawda? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spytał o to aktorkę. O jakiej roli marzy Olszówka?

  Czy gwiazdy zaklinają rzeczywistość? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Weronikę Książkiewicz, Martę Dąbrowską, Patricię Kazadi, Edytę Olszówkę, Omenę Mensah, Tomasza Olejniczaka, Justynę Steczkowską.

  Dziś ruszyła 10. edycja akcji "Podaruj misia temu kogo kochasz"! Od samego rana w naszej kawiarence na rogu ul. Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie Agustin Egurrola i Olivier Janiak pomagali misiom znaleźć nowe domy! Gośćmi na naszych kanapach byli Ci, którzy stoją za "misiową rewolucją" czyli Bożena Walter, prezes Fundacji TVN "nie jesteś sam", oraz projektanci Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł i Dawid Woliński. Który miś skradł Twoje serce? Przyłączysz się do rewolucji? :)

  Kinga Burzyńska spotkała się dziś, w naszej kawiarence na rogu ulic Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie, z Edytą Olszówką, Tadeuszem Borowskim, Karoliną Staniec, Alicją Juszkiewicz i Piotrem Żurawskim czyli aktorami z serialu "Aż po sufit!" i fanami serialu, którzy od samego rana zajadali się ciastem śliwkowym wg ulubionego przepisu Joanny Domirskiej!

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Kinga Korta! Okazuje się, że robi karierę nie tylko w Hollywood - co ją sprowadza do Polski? Następnie: rozbiegany Filip Chajzer oraz skore do imprezy Foremniak i Olszówka. A także zawsze na tropie zdrowej żywności Ilona Gałązka-Czarnecka - co lepsze: produkty na wagę, czy w opakowaniu? Zaczynamy o 8.00!

  Na planie serialu "Aż po sufit", z odtwórcami głównych, ról spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz. Choć aktorzy znają się jeszcze z czasów studenckich, po raz pierwszy przyszło im grać parę. Jakim mężem jest Cezary Pazura i jak Edyta Olszówka sprawdza się w roli żony?

  Na planie serialu "Aż po sufit" Marcin Sawicki spotkał się z rodziną Domirskich czyli: Edytą Olszówką, Cezarym Pazurą, Eriką Karkuszewską, Karoliną Staniec i Krzysztofem Chodorowskim. Jak wygląda praca i jaka atmosfera panuje na planie serialu, kto komu pokazuje język i czy naszemu reporterowi w ogóle udało się dojść do głosu?

  Jednym z seriali, które weszły do nowej ramówki TVN jest "Aż po sufit!". To współczesna saga rodzinna, opowiadająca historię rodziny Domirskich. W głównych rolach widzowie będą mogli zobaczyć plejadę młodych, zdolnych aktorów – Karolinę Staniec, Kamila Szeptyckiego, Krzysztofa Chodorowskiego oraz Erikę Karkuszewską. Jakie postacie grają w serialu? Jak im się grało z Edytą Olszówką i Cezarym Pazurą?

  1 września na antenę TVN chodzi nowy serial "Aż po sufit". Fabuła opowiada o losach małżeństwa z 25-letnim stażem. W rolach głównych zobaczymy Edytę Olszówkę i Cezarego Pazurę. Choć aktorzy znają się od czasów studenckich, dopiero teraz przyszło im grać razem. Jak im się pracuje na planie?

  "Aż po sufit" to nowy serial TVN, który na antenę wchodzi już od 1 września. O rodzinnej atmosferze, jaka panowała na planie serialu, opowiedzieli: Edyta Olszówka i Cezary Pazura, odtwórcy głównych ról. Cały wywiad już jutro w Dzień Dobry Wakacje. Zapraszamy!

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry Wakacje: Tomasz Kot opowie o kolejnej roli, której oddał kawałek serca. Dowiemy się, co połączyło Joannę Krupę i Roberta Biedronia. Odwiedzi nas także Andrzej Bargiel. To on w lipcu tego roku zjechał na nartach z Broad Peak! Z kolei Edyta Olszówka i Cezary Pazura opowiedzą o tym, co tak naprawdę ważne jest w związku. Zapraszamy od 8:30!

  Już na jesieni na antenie TVN pojawi się nowy serial „Aż po sufit!”. Będzie to współczesna saga rodzinna pełna tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. Agnieszka Jastrzębska wybrała się na plan zdjęciowy by spotkać się z odtwórcami głównych ról: Cezarym Pazurą i (jego studentką) Edyta Olszówką.

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktor Mateusz Banasiuk zakochał się kiedykolwiek na zabój? Czy Maja Bohosiewicz znalazła swój ideał? Jak rozpoznać, że jest się w kimś zakochanym? Zobaczcie, co na temat miłości powiedziały jej: Sławomira Łodzińska, Edyta Olszówka i Sonia Bohosiewicz.

  Już wkrótce Szymon Bobrowski i Edyta Olszówka staną razem na deskach Teatru Dramatycznego Scena Na Woli w spektaklu "Imię". Tymczasem , o wspólnej pracy nad przedstawieniem, opowiedzieli Magdzie Mołek, a z widzami Dzień Dobry TVN spotkali się na czacie.

  Pojawienie się znanych osób w miejscu publicznym wzbudza duże zainteresowanie. Czy popularność peszy aktorkę Edytę Olszówkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Edyta Olszówka tęskni za pracą w telewizji - wyznała to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czym objawia się ta tęsknota i czy rzeczywiście uzależniła się od pracy w telewizji? Czy telewizja traktuje dojrzałych aktorów po macoszemu?

  Carl Gottlieb - aktor i scenarzysta. Największą sławę przyniósł mu scenariusz do przeboju filmowego "Szczęki" w reżyserii Stevena Spielberga. Jak mu się pracowało ze Spielbergiem? Jak przygotowywali efekty, które budowały napięcie? O kulisach filmu "Szczęki" ze scenarzystą rozmawiał Andrzej Sołtysik.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska była na otwarciu atelier Bohoboco i zapytała gwiazdy, które tam przyszły o to, czy noszą ciuchy szyte na miarę. Jakie rzeczy noszą: Agnieszka Cegielska, Katarzyna Sokołowska i Edyta Olszówka, Patricia Kazadi i Anna Wendzikowska?

  Czy gwiazdy, idąc na modową imprezę, staranniej dobierają swoje kreacje? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in. aktorkę Katarzynę Warnke, aktorkę Joannę Kulig, fotografa Marcina Tyszkę, aktorkę Edytę Olszówkę. Zobaczcie, jaki skandal wywołała Katarzyna Herman...

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z Edytą Olszówką. Ostatnio w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu" Tennessee Williamsa aktorka pokazała się w samej bieliźnie. Czy cały czas trenuje, żeby mieć takie pięknie ciało? Czy zwraca uwagę na komentarze na swój temat publikowane w Internecie nie tylko przez ludzi mediów, ale też przez całe społeczeństwo?

  Theo James to przystojniak z filmu "Niezgodna". Film to futurystyczna opowieść o świecie, w którym ludzie podzieleni są na kategorie. Każdemu, kto do nich nie przystaje, grozi niebezpieczeństwo. Czy w brytyjskich szkołach jest miejsce na "falę"? Jak zareagowała sala kinowa, kiedy aktor, na srebrnym ekranie , zdjął koszulkę?

  Czy Marcin Prokop i Olivier Janiak się pogodzili? Czy Edyta Olszówka robi postanowienia noworoczne? Co chce uprawiać Ewelina Lisowska? O tym, dzieniikraka Dzień Dobry TVN - Agnieszka Jastrzębska. Co robią razem Wojciech Ezzat i Patricia Kazadi?

  Marcin Prokop chciałby, żeby wynaleziono lekarstwo na raka, bo zbyt wiele osób odchodzi przedwcześnie. Jedną z takich osób jest Magda Prokopowicz, o której powstała książka "Magda, miłość i rak". Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Alinę Mrowińską, dziennikarkę, autorkę filmu i książki „Magda, miłość i rak” oraz Edytę Olszówkę, aktorkę i przyjaciółkę Magdy Prokopowicz.