Gorące tematy

Zimowy odlot. Jest już pierwszy spot promujący skoki narciarskie na antenach TVN

Gorące tematy

Autor:
Adam
Barabasz
Skoki narciarskie w TVN

Już w najbliższy weekend na platformach TVN Grupa Discovery widzowie będą mogli obejrzeć pierwsze zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. To jednak dopiero początek atrakcji, które sprawią, że to będzie naprawdę gorąca zima. Co jeszcze czeka kibiców? Oto pierwszy spot promujący skoki narciarskie w TVN.

Sporty zimowe w TVN

Choć wciąż możemy się cieszyć ostatnimi dniami ciepłej jesieni, to grupa TVN Discovery jest już w pełni gotowa na czwartą porę roku. Już w najbliższy weekend rozpocznie się Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Inaugurację w Soelden oraz szereg innych zawodów transmitować będą kanały Eurosportu. Cały sezon z polskim komentarzem dostępny będzie w pakiecie "Eurosport + Player".

W sobotę na lodowcu Rettenbach rozegrany zostanie slalom gigant kobiet, wśród których nie zabraknie polskiego akcentu. Na stoku pojawi się Maryna Gąsienica-Daniel, najlepsza polska narciarka alpejska, która w minionym sezonie rozbudziła apetyty kibiców bardzo dobrymi wynikami i to bez wątpienia na niej koncentrować będzie się uwaga polskich fanów. Sobotnią rywalizację skomentuje Marcin Szafrański, były narciarz alpejski, uczestnik igrzysk olimpijskich w Albertville i Lillehammer.

Podczas niedzielnych zawodów mężczyzn widzowie usłyszą z kolei Witolda Domańskiego. Cały sezon Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim, który zakończy się w pod koniec marca we Francji, dostępny będzie na żywo i na żądanie z polskim komentarzem w Eurosporcie w Playerze (pakiet "Eurosport + Player"). Zawody Pucharu Świata będzie można także śledzić na antenach Eurosportu. Głównym celem alpejczyków w nadchodzącym sezonie będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. To wielkie sportowe wydarzenie jest perłą w koronie transmisji.

Skoki narciarskie w TVN

Oczywiście trudno sobie wyobrazić zimę bez narodowego sportu Polaków, czyli skoków narciarskich. Wszystkie zawody rozgrywane poza Polską transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze, a kwalifikacje oraz konkursy w Wiśle i Zakopanem w Eurosporcie 1 i Playerze. Zobacz aktualny terminarz skoków.

To jednak nie wszystko. Oferta zimowa TVN Grupa Discovery obejmuje także między innymi Puchar Świata w biathlonie, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, narciarstwie dowolnym, snowboardzie, a także Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Rywalizacja w tej widowiskowej dyscyplinie rozpocznie się w piątek, 22 października w Las Vegas. W kolejny weekend odbędą się zawody w Vancouver, a następnie w Turynie, Tokio, Grenoble, Soczi, a finał w Osace od 9 do 12 grudnia. Każde Grand Prix transmitowane będzie w Eurosporcie w Playerze (pakiet "Eurosport + Player").

Więcej o sportach zimowych na antenach TVN na stronie Eurosportu.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: technotr / Getty Images

Pozostałe wiadomości