"Jesteś sobą, możesz wszystko". Weź udział w naszym konkursie i zgarniaj nagrody

Autor:
Nastazja
Bloch
25 lat TVN

Z okazji 25-lecia TVN przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i konkursów. Jeden z nich właśnie ruszył. Nagraj krótkie wideo, w którym wyrażasz sobie, weź udział w naszym spocie urodzinowym i wygrywaj nagrody. Do zgarnięcia 10 telewizorów oraz 30 rocznych dostępów do Playera. To co? Działamy!

Jesteś sobą, możesz wszystko!

Pomóżcie stworzyć nam wyjątkowy kontent i zgarniajcie nagrody. Co należy zrobić? Od 2.07 do 17.07 czekamy na nagania wideo (max 30 sec.) Wyślij autorskie wideo, które Cię wyraża. Masz je przecież w swoim telefonie! Pokaż, że kiedy jesteś sobą, możesz wszystko! Pamiętaj, jeżeli w Twoim filmie wystąpią przyjaciele, rodzina lub dzieci musisz poprosić ich lub ich opiekunów o zgodę. W razie wygranej będziemy wymagać stosownych oświadczeń (szczegóły w formularzu).

Konkurs z nagrodami

Jak konkurs to i nagrody i to nie byle jakie. Biorąc udział w akcji "Jesteś sobą możesz wszystko" macie szansę na 10 telewizorów Samsung wraz z dostępami do Playera oraz 30 rocznych dostępów do Playera Premium. Dodatkowo zwycięskie prace mogą znaleźć się w urodzinowym filmie TVN.

Regulamin konkursu.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jamie Grill/Getty Images

Pozostałe wiadomości