Gorące tematy

Zapendowska krytykuje utwór syna Górniak. Jakie ma rady dla młodego artysty?

Gorące tematy

Autor:
Oskar
Netkowski

Edyta Górniak od lat mówi o talentach swojego syna. Allan zadebiutował właśnie jako artysta hip hopowy. Elżbieta Zapendowska uważnie przysłuchała się utworowi młodego twórcy i jak na siebie przystało - wyciągnęła odpowiednio mocne wnioski.

Allan Krupa czyli raper Enso

"Polska się zatrzymała na tym jak jarałem szluga; że młody cygan nagle tu wpie***la się na scenę" - przywitał swoich słuchaczy jedyny syn Edyty Górniak w debiutanckim utworze "Lambada". Allan Krupa, znany od niedawna jako raper Enso, od dziecka wie, czym jest medialna popularność. 18-latek zapragnął jednak pójść swoją drogą i zaistnieć w świecie hip hopu.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Ojciec nastolatka, Dariusz Krupa, jest gitarzystą i muzykiem sesyjnym. Mama natomiast, jak wszyscy dobrze wiedzą, jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. W opinii niektórych, zapracowała nawet na przydomek diwy rodzimej sceny. Nic zatem dziwnego, że syn pary postanowił sprawdzić, czy w jego krwi także płynie muzyka.

Elżbieta Zapendowska ocenia utwór Enso

"Lambada" już chwilę po premierze okazała się tematem numer jeden w serwisach plotkarskich. Wszyscy chcieli dowiedzieć się, jak syn Górniak radzi sobie za mikrofonem. Wiele osób przyznaje, że utworu słucha się nieźle - dowodzą tego chociażby komentarze pod klipem na YouTubie. - Od pierwszych dźwięków zajeżdża Matą, ale przynajmniej dobre inspiracje. Poza tym jakościowo, technicznie... bez zarzutów! To jest naprawdę dobre. Szacun i trzymam kciuki za kolejne numery! - napisał muzyk Adam Stachowiak.

Elżbieta Zapendowska nie była już tak miła. Choć nie skreśla Allana, uważa, że musi włożyć w swoją muzykę jeszcze trochę pracy.

– Trochę faktycznie niewyraźnie śpiewa. To kwestia dykcji. Młodzi ludzie mają ją po prostu w d**ie, mówią niechlujnie na co dzień. Ale nie zdają sobie sprawy z tego, że podstawą hip-hopu jest tekst, więc jeśli nie można zrozumieć, o czym śpiewa wykonawca w piosence, no to o kant d**y potłuc. I trochę trudno ocenić ten tekst. Ale jest młody, niech pisze. To syn Edzi, trzeba się nim zająć, zobaczymy, co się z nim dalej będzie działo – podkreśla Elżbieta Zapendowska w rozmowie z "Faktem".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia/Jarosław Antoniak

Pozostałe wiadomości