Newsy

Zabili śpiącą w gawrze niedźwiedzicę z młodymi. Wszystko zarejestrowała kamera!

Zabili śpiącą niedźwiedzicę z młodymi

Fot. YouTube

Newsy

Zabili śpiącą w gawrze niedźwiedzicę z młodymi. Wszystko zarejestrowała kamera!

Zabili śpiącą niedźwiedzicę z młodymi

Fot. YouTube

Dwaj mężczyźni zastrzelili będącą w stanie hibernacji niedźwiedzicę oraz dwójkę jej młodych. Potem zaczęli robić sobie z nią zdjęcia, przybili piątkę i oprawili niedźwiedzicę ze skóry. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę zamontowaną w lesie.

Zobacz też: Jak wygląda emerytura psów policyjnych?


Dwóch mężczyzn w kwietniu 2018 roku w lesie w okolicach Prince William Sound na Alasce zastrzeliło niedźwiedzicę w gawrze z młodymi. Winni są ojciec i syn: czterdziestojednoletni Andrew Renner i osiemnastoletni Owen Renner. Nagranie z tego bestialskiego wydarzenia zostało upublicznione przez organizację zajmującą się ochroną zwierząt.

Na wideo widać, jak młodszy mężczyzna zastrzelił niedźwiedzicę, po czym starszy - zabił młode niedźwiadki. Mężczyźni po wszystkim przybili piątkę i zaczęli robić sobie zdjęcia. Kłusownicy oprawili ze skóry niedźwiedzicę, a jej mięso pokroili na kawałki i zabrali ze sobą w torbach.

Na wideo słychać jak młodszy mężczyzna mówi do ojca:

Nigdy nie będą w stanie tego z nami powiązać
Sprawcy w styczniu zostali skazani. Andrew Renner został skazany na pięć miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa oraz karę grzywny (20 tysięcy dolarów). Stracił również na dziesięć lat myśliwską licencję. Jego syn, Owen, został skazany na karę więzienia w zawieszeniu i prace społeczne.


Więcej: Agresywne rasy psów. Które są najniebezpieczniejsze?

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
29.03.2019
Madź
Za niska kara! Wielki mi wyczyn, zabić śpiące zwierzę. Bestie, nie ludzie!