Gorące tematy

WOŚP 2020. Ile już zebrano? Ostatnie godziny licytacji malucha Filipa Chajzera

Jurek Owsiak

Jurek Owsiak

Gorące tematy

WOŚP 2020. Ile już zebrano? Ostatnie godziny licytacji malucha Filipa Chajzera

Jurek Owsiak

Jurek Owsiak

Finał 28. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. 1760 sztabów i prawie 120 tysięcy wolontariuszy zbierało w tym roku pieniądze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Do akcji włączyło się również Dzień Dobry TVN, a jedna z naszych aukcji wciąż trwa!

W tym roku po raz kolejny wzięliśmy udział w największej charytatywnej zbiórce pieniędzy z WOŚP. Na stronie aukcje.wosp.org.pl można było wylicytować wizytę w naszym studio, kolację z Dorotą Wellman, Marcinem Prokopem i Bartkiem Jędrzejakiem. Te aukcje są już zakończone, lecz wciąż możecie licytować malucha od Filipa Chajzera! To ostatnia szansa!

Ile zebraliśmy w tym roku?

Jest nam niezwykle miło, że mogliśmy dołożyć się do tego szczytnego przedsięwzięcia i pomóc potrzebującym dzieciom. Dziękujemy wszystkim, którzy licytowali kwoty na aukcjach, a przede wszystkim tym, których oferta okazała się być tą ostateczną. Licytacja wizyty w studio Dzień Dobry TVN zatrzymała się na kwocie 9 400 złotych, a kolacja z naszą trójką prowadzących została wylicytowana aż za 14 300 złotych. Co daje łączną sumę 23 700 złotych!

WOŚP 2020 – podsumowanie

W tym roku po raz kolejny liczymy na pobicie rekordu! Szczegółowe informacje na temat tego ile Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała pieniędzy podczas 28. edycji dowiemy się dopiero 8 marca. Wtedy po podliczeniu wszystkich zbiórek, licytacji i wpłat poprzez SMS czy przelewy bankowe na konto, Fundacja poda ostateczną kwotę. W zeszłym roku, udało się zebrać 175 938 717 złotych. Obecnie na koncie WOŚP jest już 115 362 894 złotych i to jeszcze nie koniec! Trwa między innymi licytacja odpicowanego malucha od Filipa Chajzera, którą możecie znaleźć TUTAJ

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! 

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
91
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0