Gwiazdy

Wojewódzki: "Córka (własna, nie czyjaś)". Jakie są noworoczne postanowienia gwiazd?

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska | fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Wojewódzki: "Córka (własna, nie czyjaś)". Jakie są noworoczne postanowienia gwiazd?

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska | fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Jak co roku, wszyscy stawiamy sobie nowe cele i wyzwania. Podobnie robią gwiazdy. Czy w ich życiu szykują się zmiany, czy raczej postawią na spokój? Zobacz co planują w 2020 roku Weronika Rosati, Blanka Lipińska, Anna Lewandowska i Kuba Wojewódzki.

Noworoczne postanowienia gwiazd

Częstsze podróże, zrzucenie 5 kilogramów, zapisanie się na siłownie - to wyzwania, które często stawiamy sobie na początku roku. A jakie noworoczne postanowienia mają gwiazdy? Swoimi planami Weronika Rosati, Blanka Lipińska, Anna Lewandowska i Kuba Wojewódzki podzielili się w mediach społecznościowych.

Rosati. Trzymać się z dala od kłopotów

Jakie macie postanowienia noworoczne? Moje to przede wszystkim trzymać się z daleka od kłopotów i poświęcić więcej czasu swojemu zdrowiu

- pisze na Instagramie Weronika Rosati

Lipińska. Będę patrzyła dalej

Z kolei Blanka Lipińska nie zamierza zwalniać tempa. Miniony rok był dla niej bardzo udany. Jak sama pisze, liczy, że następny będzie jeszcze lepszy.

Obiecuję, że w roku 2020 będę biegała jeszcze szybciej, sięgała wyżej i patrzyła dalej...

- możemy przeczytać na jej Instagramowym profilu

Lewandowska. Zdrowy styl życia

U Anny Lewandowskiej bez zmian. Na swoim facebookowym profilu trenerka deklaruje, że nadal będzie propagowała zdrowy styl życia.

Kuba Wojewódzki - duże zmiany

Kuba Wojewódzki, zaskoczył wszystkich deklaracją swoich noworocznych postanowień, którą opublikował na Instagramie.

Postanowienia noworoczne - wolność, miłość, wyobraźnia... Poza tym 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe lamborghini 3. Kanał na #youtube Dziękuję dobranoc

- pisze dziennikarz

Życzenia na 2020 rok

Przy okazji postanowień noworocznych, gwiazdy składają także życzenia. Przede wszystkim życzą zdrowia, szczęścia i miłości. Edyta Górniak na swoim instagramowym profilu napisała wyjątkowe życzenia:

Moi Najmilsi, niech będzie to rok odkrycia największego potencjału w Nas samych. Niech będzie to także rok Miłości i Cudów. Odwagi w życiu ponad strach, ponad wewnętrzne bariery i narzucane ramy. Wygrywajmy siebie samych, wyznaczając własne zasady. Wspaniałego Nowego 2020. Kocham

My też życzymy Wam wszystkiego dobrego w 2020 roku!

Co sądzisz o tym artykule?
89
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0