Styl Życia

To oni stoją za sukcesem Huberta Hurkacza. "Trudno było nam uwierzyć, że to naprawdę się dzieje"

Dzień Dobry TVN

Styl Życia

To oni stoją za sukcesem Huberta Hurkacza. "Trudno było nam uwierzyć, że to naprawdę się dzieje"

Dzień Dobry TVN

Hubert Hurkacz to jeden z najzdolniejszych tenisistów. Po wielkim zwycięstwie w turnieju w Miami o Polaku mówi cały świat. Jak sukces syna świętowali rodzice mistrza? Zdradzili to Kindze Burzyńskiej. 

Rodzice Huberta Hurkacz o wielkim sukcesie syna 

Hubert Hurkacz w Wielkanocną Niedzielę wygrał prestiżowy turniej tenisowy w Miami. W finale Polak pokonał pochodzące z Włoch Jannika Sinnerema. Dzięki wygranej Hurkacz awansował na 16. miejsce w rankingu ATP. Jak sukces syna świętowali Zofia i Krzysztof Hurkaczowie, rodzice tenisisty? - Trudno było nam uwierzyć, że to naprawdę się dzieje. Ale to fakt. Hubert wygrał w Miami Open - mówiła w rozmowie z Kingą Burzyńską pani Zofia.

Z powodu pandemii państwo Hurkaczowie nie mogą jeździć razem z synem na turniej. Jak ogląda im się mecze Huberta na domowej kanapie? - Dużo trudniej. Choć w domu możemy sobie pozwolić na więcej, to brakuje nam tej interakcji z zawodnikiem - mówił pan Krzysztof.

Hubert Hurkacz - jak został tenisistą?

Wygrana w turnieju w Miami nie byłaby możliwa, gdyby nie wielki talent Hurkacza i wielkie wsparcie, które otrzymuje od rodziców. Jak to się stało, że Hubert w ogóle zaczął grać w tenisa? - My graliśmy, ale nie był do niczego zmuszany, to wyszło zupełnie naturalnie. To, co udało mu się osiągnąć, to przede wszystkim zasługa jego siły i ciężkiej pracy - dodała pani Zofia.

Czy Hubert dzwoni do rodziców po turnieju? - Tak, robi to niezależnie od tego, czy wygrał, czy nie. Dzieli się z nami swoją radością i emocjami - mówiła.

Warto dodać, że w rodzinie państwa Hurkaczów jest jeszcze jeden bardzo utalentowany zawodnik. To siostra Huberta, Nika. Jak to się stało, że też zaczęła grać? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Agnieszka Hajdukiewicz o niepełnosprawności: "Nie mam nóg, ale mam skrzydła, dzięki którym latam"

Basia Kurdej-Szatan i jej ciążowy stolik kawowy. "Jakoś mnie wzięło na wspomnienia..."

Nowy program z Dorotą Wellman. Poznaj niezwykłe historie tych "Inspirujących kobiet"

Reporter: Kinga Burzyńska
Co sądzisz o tym artykule?
82
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0