Dzień Dobry Extra

To musi być Dzień Dobry!

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dzień Dobry Extra

To musi być Dzień Dobry!

Dorota Wellman

Dorota Wellman

Dzień Dobry TVN to ulubiony program poranny w Polsce, który od ponad dziesięciu lat nie zwalnia tempa. Nie dziwi więc fakt, że na wiosnę przygotował aż sześć premier, nowe, odświeżone odcinki kultowych cykli oraz bogaty przegląd show biznesu z kraju i ze świata! To wszystko spojone wspólnym mianownikiem – hasłem przewodnim wiosennego sezonu – "To musi być Dzień Dobry".

Wizytówką wiosny będzie akcja "Kreatywna szkoła". Dzień Dobry TVN pokaże inspirujące przykłady ze szkolnych sal i korytarzy. Przedstawi wyjątkowe pomysły, inicjatywy i przede wszystkim ludzi. Tych, z nietuzinkowym podejściem do nauki, entuzjazmem i ciekawością świata. Szkoły, nauczyciele, a także uczniowie z całej Polski, otrzymają od Dzień Dobry TVN wyróżnienia - certyfikaty kreatywności! Dyplomy te będą ich wizytówką, znakiem oryginalności i nieszablonowego sposobu bycia i pracy.  Prowadzącą cykl będzie Anna Kalczyńska, która wyruszy w Polskę promować pomysłową edukację!

Z kolei, Mateusz Hładki w swoim autorskim cyklu "Daj sobie drugą szansę" pokaże, że życie zawsze daje możliwość naprawy relacji. Trzeba tylko chcieć. Materiał przedstawi różne historie, w których między ludźmi urwał się kontakt. Ktoś nie zadbał o kontynuację przyjaźni, związku, relacji… Teraz dzięki Dzień Dobry TVN będzie jednak w stanie to naprawić i rozpocząć nowy, drugi etap życia.

Dzień Dobry TVN wprowadza na wiosnę również nowy cykl z Odetą Moro, która przełamie wszelkie bariery i tematy tabu rozmawiając z młodzieżą o seksie. Jej weekendowy program stanie się dla młodych pewnego rodzaju poradnikiem, w którym będą zadawali nurtujące ich pytania. Odeta Moro wraz z grupą ekspertów będzie szukać na nie odpowiedzi. Pomoże jej w tym nie kto inny jak właśnie… młodzież.

Kolejna nowość to materiał – eksperyment - "Być kobietą". Stuprocentowi mężczyźni wyruszą w podróż po meandrach kobiecego świata i przekonają się, jak to jest być „Nią”. Cykl będzie eksperymentem polegającym na testowaniu różnych ról i atrybutów kojarzonych z „byciem kobietą”. Zaawansowana ciąża, kobiece ciało, chodzenie w szpilkach, make up, fryzury, praca w domu to tylko namiastka tego co czeka redakcyjnych testerów.

Tomasz Choiński ruszy w Polskę i udowodni, że "Ćwiczyć można wszędzie" – trzeba mieć tylko motywację! Nie straszne mu hale produkcyjne, metro, akademiki, biura, sklepy czy ulica. Dotrze do każdej kobiety i postara się zmienić jej styl życia. U Tomka nie ma wymówek! Trener ruszy w Polskę i udowodni, że ćwiczyć można wszędzie!

W bogatej ofercie znajdzie się też miejsce dla pasjonatów wystroju wnętrz – "Odpicowane mieszkanie". Widzowie, którzy wyremontowali swoje mieszkania będą mogli podzielić się swoimi pomysłami i dzięki temu zainspirować innych do konkretnych zmian. Dzień Dobry TVN podpatrzy nowe rozwiązania i pokaże innym jak je wprowadzać w zacisze własnego M.

W nowym sezonie, premierowa edycja popularnej akcji "Aktorski diament". Zeszłoroczna pobiła najśmielsze oczekiwania organizatorów. W tym roku ponownie Dzień Dobry TVN wraz z ekipą „Na Wspólnej” będzie wspierać młode talenty aktorskie. W jury konkursu zasiadają: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Radosław Dunaszewski oraz Filip Chajzer. To oni wybiorą ostatecznie trzy osoby, które w finale akcji zagrają z aktorami serialu „Na Wspólnej”. Zwycięzca zostanie ogłoszony 23 marca w Dzień Dobry TVN.

Powraca „Ściąga z szafy”, cykl w którym Ania Męczyńska odwiedza uczestniczkę by pomóc jej w doborze stylizacji z ubrań, które są już w jej szafie. Nowość w tym sezonie będzie polegała na tym, że bohaterka rewolucji zostanie też modelką w studiu, a Ania Męczyńska przeprowadzi jej stylizacje dodatkowo na oczach widzów.

Weekendowe wydanie Dzień Dobry TVN to premiery jak choćby nowa propozycja z Odetą Moro, ale też kontynuacja ulubionych przez widzów cykli.  "Udana operacja" opowiada o wybitnych osiągnięciach polskich lekarzy. Redakcja przedstawia  bohaterów codzienności, którzy mogą być wzorem dla innych. „Słyszałam, że” to dzienniki z podróży Moniki Mariotti. Aktorka jak nikt inny potrafi pokazać niezwyczajnie zwyczajne życie ludzi z różnych miejsc na świecie. Podpatruje ich, nawiązuje z nimi bliski kontakt, zaprzyjaźnia się. Dzięki tej wyjątkowej relacji, widz może odczuwać jej podróże wszelkimi zmysłami, tak jakby był z nią w drodze.
Rafał Maślak w swoim cyklu "Misterny plan" ponownie wyruszy ze swoją misją, by przełamać rutynę życia swoich gości. Postara się oderwać zwykłych ludzi od ich codzienności, zapracowania i obowiązków, by zafundować im spotkanie pełne wrażeń. Bohaterem odcinka może zostać każdy, ważne by ten jeden dzień przyniósł widzowi wiele nowych przeżyć
i doświadczeń. Dodatkowo, Ula Chincz nadal będzie poszukiwać wyjątkowych gości z bogatą historią. Nie tylko tych z pierwszych stron gazet, ale często tych którzy żyjąc w cieniu osiągnęli sukces.  A Anna Wendzikowska nie zboczy z toru, jakim jest czerwony dywan. Jej misja -prześwietlać największe nazwiska światowego show biznesu, tak aby widz zawsze wiedział co, gdzie i kiedy.

„Od 29 lutego wprowadzamy naszych Widzów w nowy sezon. Już od najbliższego poniedziałku w studiu i w programie będzie wiosna! Każdego dnia będziemy Państwu przypominać nasze sezonowe hasło „To musi być Dzień Dobry”. Ponieważ z nami każdy dzień musi być dobry. Inaczej być nie może!. Redakcja zainspiruje, rozśmieszy, poradzi, dostarczy najświeższych informacji, nauczy nowych umiejętności, przedstawi wyjątkowych bohaterów, ale przede wszystkim będzie bardzo blisko widza. Warto spędzać z nami wiosenne przedpołudnia” – mówi Ewa Baj, producentka programu Dzień Dobry TVN.

Źródło: Dzień Dobry TVN |
Co sądzisz o tym artykule?
87
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0