Gwiazdy

Syn Szelągowskiej skończył 18 lat. "Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny". 

Gwiazdy

Syn Szelągowskiej skończył 18 lat. "Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny". 

Dorota Szelągowska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie swojego syna Antoniego, który niedawno obchodził 18. urodziny. Do instagramowych życzeń dołączył też jego tata, Adam Sztaba. W studiu  Dzień Dobry TVN więcej opowiedział Mateusz Hładki.

18. urodziny syna Doroty Szelągowskiej 

Dorota Szelągowska jest mamą dwójki dzieci. Niedawno jedno z nich osiągnęło już pełnoletność, czym gwiazda pochwaliła się na Instagramie. Córka Katarzyny Grocholi zamieściła w sieci zdjęcie Antoniego i opatrzyła je opisem.  

Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny - mój syn. Właśnie minęło 18 lat, od kiedy mam zaszczyt być jego matką. Jego dorosłość, moja starość.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród życzeń od fanów znalazły się także wpisy od znanych gwiazd. Urodzinowe życzenia złożyli Antoniemu m.in. piosenkarka Natalia Kukulska i dziennikarka Kinga Rusin.

Adam Sztaba – życzenia

Do urodzinowych życzeń na Instagramie dołączył także Adam Sztaba, tata Antoniego. Były mąż Doroty Szelągowskiej opublikował na swoim profilu kilka starych zdjęć syna, które krótko podpisał.

To się jednak nie dzieje. Synu, witaj w świecie decyzji.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
65
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0