Gorące tematy

Sylwester TVN bez pokazu sztucznych ogni. Wiceprezydent Warszawy: "Nie strzelajmy z myślą o naszych zwierzakach"

Gorące tematy

Sylwester TVN bez pokazu sztucznych ogni. Wiceprezydent Warszawy: "Nie strzelajmy z myślą o naszych zwierzakach"

Już za kilka dni na Placu Bankowym w Warszawie odbędzie się Sylwester TVN. Tego wieczoru na scenie wystąpią największe gwiazdy polskiej estrady. O przygotowaniach do tej największej w tym roku imprezy opowiedziała Dorota Gardias.

Przygotowania do Sylwestra

31 grudnia w samym centrum Warszawy odbędzie się Sylwester TVN. Już po raz piąty telewizja TVN i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy łączą siły, aby zapewnić moc sylwestrowych wrażeń nie tylko mieszkańcom stolicy, ale również widzom przed telewizorami. Pięciogodzinną zabawę do białego rana zapewnią najjaśniejsze gwiazdy polskiej sceny muzycznej, między innymi: Edyta Górniak, Bajm, Perfect, Patrycja Markowska, Sylwia Grzeszczak i Liber.

Początek transmisji zabawy z pl. Bankowego już 31 grudnia o godz. 19.45 w TVN i na Playerze.

Najważniejsze bezpieczeństwo

Pani wiceprezydent Renata Kaznowska w rozmowie z Dorotą Gardias przyznała, że przygotowania do imprezy trwają już od dwóch tygodni.

Jeszcze nie skończyliśmy, ale już jesteśmy w tych najważniejszych obszarach przygotowani. Bezpieczeństwo zapewnione. Chcemy zaprosić na Plac Bankowy jak największą liczę osób.

W trosce o czworonogi

Zwierzęta boją się wybuchów fajerwerków. W trosce o ich komfort podczas tegorocznego Sylwestra TVN nie odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Decyzją Pana Prezydenta Rafała Trzaskowskiego już drugi rok z rzędu nie strzelamy i bardzo Państwa o to proszę. Nie strzelajmy z myślą o zwierzaczkach domowych, ale także warszawskie zoo jest położone blisko centrum.

-zaapelowała wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
65
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
31.12.2019
Ciekawy świata
Może niech w Warszawie w Sylwestra zrobią zakaz wychodzenia z domu....
29.12.2019
Dla ludzi
Szkoda gadać... Niedługo ludzie będą spać na podłogach a ich zwierzęta w łóżkach... Żałuję że już zamówiłem hotel i kupiłem bilet na autobus gdybym wiedzial że nie będzie fajerwerek to bym tam nie pojechał... Nie rozumiem ludzi ciągle robią sobie pod górkę nie może być normalnie
29.12.2019
Nowy
Sylwester bez fajerwerków to nie jest sylwester