Gorące tematy

Rose Hanbury - kim jest kobieta z którą książę William miał zdradzić księżną Kate?

rodzina królewska ślub

Fot. AlexLMX / Getty Images

Gorące tematy

Rose Hanbury - kim jest kobieta z którą książę William miał zdradzić księżną Kate?

rodzina królewska ślub

Fot. AlexLMX / Getty Images

Książę William zdradził księżną Kate Middleton, kiedy ta była w ciąży. Ta informacja  wstrząsnęła ostatnimi czasy życiem na królewskim dworze. Jak głosi plotka, jego kochanką miała być Rose Hanbury. Kim jest Rose Hanbury?

Rose Hanbury: kim jest rzekoma kochanka księcia Williama?

Wiosną zaczęły pojawiać się informacje o romansie księcia Williama. Księżna Kate zabroniła Williamowi zapraszać Rose Hanbury na różnego rodzaju przyjęcia i spotkania. Wcześniej były przyjaciółkami, dlatego też jej zachowanie podsyciło plotki.

Więcej:

Rose Hanbury: przyjaciółka rodziny królewskiej

Rose Hanbury od lat była związana z rodziną królewską, przyjaźniła się również z księżną Kate. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Rose jest żoną  przyjaciela księcia Williama, mają wspólnie troje dzieci. Przed swoim ślubem Rose pracowała jako modelka. Była znana z zamiłowania do imprez i dość odważnych stylizacji.

Czy Twoim zdaniem książe William zdradzał Kate?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Żona Williama postawiła sprawę jasno. Nie chce ich więcej widzieć i poprosiła Williama, żeby usunął ich z towarzystwa. Niezależnie od ich wysokiego statusu społecznego – twierdzą osoby z otoczenia rodziny królewskiej

Kate i William: brak komentarza

Do tej pory nie doczekaliśmy się komentarza Kate i Williama odnośnie tych spekulacji. Pałac Buckingham natomiast wystosował oświadczenie, w którym informuje, że gazeta, która jako pierwsza podała tę informację, została za to pozwana.

Zobacz film: Cukiernik brytyjskiej rodziny królewskiej. Źródło: Dzień Dobry TVN


Co sądzisz o tym artykule?
60
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0