Gwiazdy

Robert Stockinger świętuje 5. rocznicę ślubu. "Z obrączkami na palcach, dzielnie wiosłujemy w tym samym kierunku" 

Patrycja i Robert Stockinger

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Robert Stockinger świętuje 5. rocznicę ślubu. "Z obrączkami na palcach, dzielnie wiosłujemy w tym samym kierunku" 

Patrycja i Robert Stockinger

Kamil Piklikiewicz/East News

Robert Stockinger i jego żona Patrycja od pięciu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. 13 września 2020 obchodzą rocznicę ślubu, którą dziennikarz postanowił uczcić pięknymi zdjęciami, udostępnionymi na Instagramie. 

Robert Stockinger - rocznica ślubu

Patrycja Drozd i Robert Stockinger poznali się w 2012 roku, a trzy lata później w rodzinnej miejscowości dziennikarki - Sopocie, stanęli na ślubnym kobiercu. 13 września br. małżeństwo świętuje 5. rocznicę ślubu. Z tej okazji reporter Dzień Dobry TVN pochwalił się wyjątkowymi zdjęciami z żoną. 

Mało tu mojej żony bo nie lubię się chwalić. A jest kim! Właśnie mija nam 5 lat od kiedy z @patrycja_stockinger, z obrączkami na palcach, dzielnie wiosłujemy w tym samym kierunku. Dobry człowiek o wielkim sercu ♥️

- napisał Robert pod postem. 

Robert Stockinger - córka

Jak przyznał sam Robert, na jego Instagramie pojawia się niewiele zdjęć z żoną, natomiast sporo z ich córeczką, Oliwią. Dziewczynka ma niecałe 3 latka i talent artystyczny do pozazdroszczenia! Dziennikarz twierdzi, że z pewnością odziedziczyła go po dziadku Tomaszu, który jest aktorem. 

MA TĘ MOC w głosie jak na niecałe 2,5 roku. To na pewno nie po mnie i raczej nie po @patrycja_stockinger. Wdała się w Dziadka 👴👶💥

- zażartował dumny tata. 

Patrycji i Robertowi życzymy wielu wspólnych lat! 

Patrycja i Robert Stockinger o blaskach i cieniach rodzicielstwa. Zobacz rozmowę w Dzień Dobry TVN:

Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.09.2020
Izabel
I ja z mężem obchodziliśmy 5 rocznicę ślubu. Ten czas strasznie szybko leci, mąż zaskoczył mnie przygotowując kolację i wręczając mi irobota w prezencie. Mój upominek w porównaniu do niego strasznie biednie wyszedł.